Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi osztályomban nem éppen a...

Régi osztályomban nem éppen a középpontba voltam, megjelennék osztálytalálkozón egy porsche 911/964-el akkor ugyan mit válaszolnának rá? Mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés
Persze nem kölcsönautó, az akkori barátaimmal is összevesztem, ezért lennék kíváncsi a reakcióra.
2013. aug. 24. 04:14
 1/5 anonim válasza:
Nem egy mai autó, de azért biztosan csodálkoznának, mégis csak Porscheról van szó, ami nem elég gyakori MO-n.
2013. aug. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Egy csapásra a középpontba kerülne.. az autód. Te nem.
2013. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általánosban nem voltam népszerű, meg nagyon kis dundedi lány voltam. Csak egy barátom volt, a többiek cikiztek. Bekerültem egy jó középsuliba, azutá jó egyetem, és sikerült is elhelyezkedni egy jó munkahelyen. A 10 éves általános iskolai találkozómra már úgy mentem, hogy elmondhattam magamról, hogy osztályvezető vagyok, férjnél vagyok, az esküvőmre teljesen lefogytam (szerencsére még most is tartom a súlyom) és azért határozottan kikupálódtam. :) Konkrétan mindenki el volt ájulva még az osztályfőnököm is. Nagyon sokan keresték a társaságom, de teljesen pozitívan. Mindenki sokat változott, és benne egyáltalán nem volt harag, örültem, hogy jól elvagyunk.
2013. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Számomra az ilyen pasik/srácok mindig is izgalmasak voltak, ugyanakkor én is ilyen vagyok. Csendesebb, háttérben lévő, de azért dolgozok magamért, s nem anyagias. Sokkal jobb egy csendes pasi, hiszen értékesebbeket tudunk beszélni, mintsem egy nagy szájú, feszítős bmw-sel.
2013. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

NAh kösz a kommenteket,

Utolsónak: Teljesen csöndes egyén vagyok újabban nem is feszítek már semmi anyagi témával.

Porsche-t is csak akarok mert szeretem, tetszik, olyan ez mint egy nő, meg akarom szerezni.

Viszont az a Lány aki általánosban Ducibb volt, most meg lefogyott, az tetszett nekem az a történet.

Én is egy jó technikumba kerültem be, most ugyanoda járok csak másik szakra.

1: tudom hogy viszonylag olcsón hozzá lehet jutni, mondjuk német ismerős is csodálkozott ezen, igen nem gyakori egyébként.

2: Lehet még a Navot is rám küldenék. Merem mondani, de majd ide leírom ha majd 3 év múlva lesz osztálytalálkozó meg porsche... minden esetre apámra is valaki még annó ráküldte a navot mert nem tudták elképzelni miből vett meg egy parasztházat...

2013. aug. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!