Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti mit gondolnátok egy...

JohniDaren kérdése:

Fiúk! Ti mit gondolnátok egy ilyen személyiségű lányról?

Figyelt kérdés

A csaj elég különc, külsőre átlagos, (csak sosem sminkeli magát, tudom ez manapség ritkaség)metál és rock zenét halgat, utálja a lányos dolgokat, gyakran verekszik (de nem kötöszködik vagy provokál) egy kicsit vonzódik a fegyverekhez, szereti az extrém dolgokat (a mocskot :D) imád enni (de nem dagi) elég nehezen lessz szerelmes, de szerti a társaségot.

Szóval fiúk, titeket ezek nem zavarnának, ha mondjuk tetszene a lány és össze akarnátok jönni vele?



2013. aug. 24. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Biztos van akinek szimpatikus, de szerintem nem barátnőnek, vagy netán feleségnek való, mert egy nő ügyeljen a maga és a környezete tisztaságára és tudja máshogy is kezelni a szituációkat, mint a verekedés. Ezekkel a tulajdonságokkal nem tud nő lenni a szememben, még ha bomba jó alakja lenne is.
2013. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
A verekedés zavarna.
2013. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen ismerkednék ilyen lánnyal! Nekem special Mellory stílusa is bejön a Született gyilkosokból. :)
2013. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az említett lány nem én vagyok, (a legjobb barátnőm) de én is ilyen vagyok egy picikét. A "mocskost" nem úgy értettem hogy koszos, hanem hogy nem fél bepiszkolni a kezé.

Tudom hogy nem ez a stílus a "menő" de mi ilyenek vagyunk.

Ettől még nem leszünk rossz feleségek, sőt hiszem hogy jobbak leszünk mint a műcicis hűtlen r.ibancok.

Azért köszönöm első!

Verekedésre csak ritkán kerül sor.

3.! örülök neked!

2013. aug. 24. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy nekem bejönnek a hasonló csajok, mivel én is imádom a rock/metál zenéket (mást nem is hallgatok, mivel azok a kedvenceim) verekedni viszont nem igazán szeretem, ha lányok verekednek, én bokszolok, és nagyon ritkán verekszek, nem akarok, mert tudom, hogy, ha én véletlenül úgy ütöm meg, akkor az bizony az én hibám lenne (azért tanuljuk, hogy mi hogy megy a testrészen, de akkor is megeshet) imádom a fegyvereket, és imádom az extrém dolgokat :D:D szóval nekem semmi bajom nincs az ilyennel. Ezek zavarnának-e? Hallod, röpdösnék az örömtől, hogy nem egy kacsaszájú divatp*csa talált rám, mert szerintem ritka az ilyen lány!!
2013. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
64%
Ha még rasszisták is vagytok, nekem tuti bejönnétek. :D
2013. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem két véglet van, a plázacica, és a fiús lány, én csak azt nem bírom elképzelni, hogy ki az, aki leállna verekedni egy lánnyal? Vagy másik lányokkal verekedtek?
2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vad-Ász ***** válasza:

Nekem mindketten bejöttök! :D :D

--én is ien zenéket hallgatok

--verekedek is(ha nagyon kell)

--zárkózott is vagyok kicsit(egy kicsit)

--a fegyverek is érdekelnek(majd akarok engedélyt csináltatni,csak még várnom kell 18éves koromig)

/

16/F

Hány évesek vagytok?

2013. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Én majdnem ugyan ilyen vagyok csak nem hallgatok rockot/metált. A verekedés pedig nem rossz dolog. :D
2013. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy vannak ilyenek is! Köszönjük!

Én eddig csak 1x verekdtem, a bárátnőm sokkal többször, de csakis önvédelemből és cak nagyképű beszólogatós lányokkal.

Amúgy én 17 vagyok a barátnőm 18.

2013. aug. 25. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!