Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok mar olyan helyzetbe,...

Voltatok mar olyan helyzetbe, hogy miutan a legfontosabb ember kisetal az eletetekbol, rajottok hogy milyen sokan tamogatnak? Olyanok akiket nem is gondolnatok? Felpontozom

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom eldobta a hat es fel eves baratsagot, ugy hogy annyi vt a hibam hogy tobbet akartam vele lenni. Baratommal is ebbe az idobe szakitottam, egyedul maradtam. Majd rajottem nem is vagyok egyedul. Olyan emberek hallgattak meg akikre nem szamitottam, vagy olyan baratok akik csak szimpla haveri szinten voltak. Nem lattam fatol az erdot.. De mara kinyilt a szemem..

2013. júl. 16. 02:21
 1/6 Titkos Málna válasza:
Velem ugyan ez történ a napokban, de teljesen így (csak nekem nem a barátom volt csak a leendő) és én is meglepődtem, és észhez is térített:) 14/L.
2013. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy két kedves kollégám elintézte, hogy elveszítsem a munkámat és a lakásomat egyszerre. Külföldön élek, családom Magyarországon. Kétségbe voltam esve, nem tudtam, mi lesz velem. Nagyon meg voltam lepődve, hogy milyen sokan jöttek segíteni, két nap múlva már új helyen laktam és dolgoztam.
2013. júl. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Grat.

Minden rosszból ki kell tudni hozni a jót.

2013. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is történt hasonló. Olyan emberek álltak mellém, akikről nem gondoltam volna. Viszont akikre meg azt hittem, számíthatok, azok sehol sem voltak...
2013. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta a legjobb "barátnőm" levegőnek néz, azóta egyetlen ember van, akire számíthatok, azelőtt csak ilyen havi szinten beszélgettünk, akkor is csak marhaságokról, de aztán közelebb kerültünk egymáshoz, meghallgatott, amikor nagyon le voltam törve a hülye csaj miatt, és most pedig szobatársak vagyunk a koliban :) Én is így vagyok, mint egyik válaszoló itt, hogy akikről azt hittem, majd számíthatok rájuk, azok eltűntek, pedig 6 évig barátok voltunk. Vagy csak én tartottam barátaimnak őket, tudja a fene.
2013. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Karinthy mondja; a szerelem egy fülű kosár. Hol a nő cipeli, hol a férfi. Nem pontosan illik ide, de azért van ide illő értelmezése is.

Nagyon sok emberi kapcsolat ilyen egy fülű. Legtöbbször ketten vesznek benne részt, de csak az egyik cipeli. Paradox módon a kapcsolat megszakadása a cipekedőt sínyli meg, miközben a cipelt könnyedén lép ki belőle - hisz alig tett bele, nem sok vesztenivalója van.

Épp ezért nem árt néha átgondolnunk a kapcsolatainkat - és nem csak a szerelmi, de főleg a barátai (vagy annak látszó), sőt, a köznapi emberi kapcsolatokat is.

Az, hogy bajban ismerszik meg az igazi barát nem új tudás. Magam egy másik "alapigazságot" ismertem fel nemrég; az igazi barát nem azt mondja, amit hallani szeretnél, hanem azt, amit hallanod kell. Kerek-perec megmondja, ha hülyén áll a kalapod és nem szédít vele, hogy hetyke.

Akiről utóbb akármikor felismered, hogy behízelgő és ámító az őszinteség helyett, azt igyekezz leépíteni, mert akármikor egyéb aljasságokra is képes lehet.

2014. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!