Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világba melyik a fontosa...

A mai világba melyik a fontosabb az embereknek? A tudás, vagy a kinézet? (jó képüség, szépség)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.:)

2013. aug. 24. 22:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

képű*

bocsi,telefonról írok

2013. aug. 24. 22:22
 2/11 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy manapság a normálisabbaknak az összhang a fontos, jól nézzen ki, de ne legyen üres fejű. na a világ másik felének elég az első is...
2013. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mind2 szerintem

de én a szeretetet preferálom és szerencsére vannak még így

2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen a szeretet a legfontosabb.megy mind2toknek a zold kez..

De pl egy csajnak egy pasiba mi a fontosabb!?

2013. aug. 24. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, 19L vagyok azaz fontos hogy jól nézzek ki, hisz a társadalom csak azt fogadja el, aki törődik magával, viszont az ész is fontos a tudás, hogy netunjek síkhulyének. Mind2 fontos, de a tudás fontossabb ;) és persze a szerelem, de mivel a kérdésre válaszolok, és nem OFF-olok ;)
2013. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

haha.koszi.privatba esetleg leirnad nekem amit gondolsz?

zold termeszetesen megy.:*

2013. aug. 24. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

A lexikális tudás SEMMIT nem számít szinte,mert egy diplomás embernek is lehetnek idióta nézetei.Ők a legbefolyásolhatóbbak a tudásuk által.Amit megtanítanak nekik,számukra csak az lehet az igaz.Soknak nem mondják azt,hogy nézz utána saját forrásaidból,más könyvtárból,gondolkozz el rajta,hogy tényleg ez van-e.. HANEM MEGETETIK VELÜK SOKSZOR,hogy igen,fiam,ez van.Pedig a saját magad által megszerzett tudás az IGAZI TUDÁS!


A kinézet sem jelent sokat,de azért senki sem szeretne egy igénytelen alakkal lenni,aki ráadásul totál higiéniátlan,nem jelent jó jövőt,aki egy ilyennel köti össze az életét.


A szépség egy nőben a lelkében van inkább.

2013. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
IGAZ.a zold ment.:)
2013. aug. 25. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazándiból nem is a szépség a fontos hanem, hogy ápolt legyen az ember. Mert nem létezik ronda, és szép ember. Ez az egész teljesen relatív. Mindenkinek más tetszik. Például nekem pont olyanok jönnek be, ami a volt osztályom nagy részének ronda. Pedig nem azok szerintem. :)

A lényeg, hogy tudás egyaránt, és az ápoltság. Mert nem tudjuk megváltoztatni az arc berendezésünk csak úgy(kivéve plasztikai műtétekkel, de az tudtommal drága :D)

2013. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen fontos az ápoltság, anélkül semmit nem lehet elérni. de szerintem sokszor a belső fontos. mert volt már olyan, hogy valaki a külsejével egyáltalán nem fogott meg, de megismertem és a belsejébe beleszerettem, de volt olyan is, hogy szuper külső, de 0 belső, ezáltal nem igazán volt mibe beleszeretni.
2013. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!