Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mindenki szerint...

Gabu88 kérdése:

A barátnőm mindenki szerint nagyon jól néz ki ő nem hiszi el magáról. Mivel tudnám végre elhitetni vele h nagyon szép?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Lehet h csak kereti magat....
2013. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Esélytelen h kelletné magát mert nagyon nem olyan!!!!

Mindenkinek ezt mondja és nem hallja meg az emberektől a pozitívumot!!! :((

2013. júl. 7. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Akkor lehet komplexus. Nem kell eroltetni mert konnyen atbillenhet a dolog. Idovel majd kialakul, de az sem hatrany a mai vilagban ha szereny marad!
2013. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne higgye el magáról, mit kell ezen szenvedni? Dicsérgesd úgy, hogy elfogadja, ha nem hiszi el a "szép vagy" bókot, akkor mondogasd, hogy okos, kedves, jó a humora, mittudomén... nem csak a külsejét lehet valakinek megdicsérni.
2013. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne félj nem csak a kinézetét dícsérem..;)
2013. júl. 7. 08:50
 6/12 A kérdező kommentje:
nah az okés h szerény nah de h rondának mondja magát?? :O :(
2013. júl. 7. 08:50
 7/12 anonim ***** válasza:
De most tenyleg mit erolkodsz?! Nezd a jo oldalat, legalabb nem lep felre.
2013. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ja, hogy ő mondogatja, hogy ronda..! Kérlek szépen, akkor 3 lehetőséged van:

1 -Hagyod magad újra meg újra belerángatni ugyanabba a kisded játékba /Ronda vagyok! Nem, nem vagy. De, az vagyok! Nem, gyönyörű vagy. Nem, én tudom... és így tovább, a végtelenségig.

2 -Figyelmen kívül hagyod, egyszerűen nem reagálsz. Előbb-utóbb veszi majd a lapot, hogy túlzásba vitte a nyifinyafit.

3 -Erélyesen rászólsz, hogy nem akarod a hisztijét hallgatni. Gondoljon, amit akar, de előtted ne becsmérelje saját magát, vita lezárva. Ebből lesz cirkusz egyszer-kétszer, de majdcsak felfogja,hogy nálad betellt a pohár.


Ha engem kérdezel a csajodnak az első változat lenne a kedvence, mivel gyakorlatilag kizsarolja a bókokat. Tudja ő magáról, hogy jól néz ki, csak szereti kikényszeríteni, hogy mondogassák neki.

2013. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Utolso (y)

ezt jatszak, h dicserd,ha ez sem valik be jon a sok nagyitott hazugsag, h szebbnek, vaganyabbnak hidd....

2013. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem 4.-8. osztályig folyamatosan kiközösítettek, csúfoltak az osztálytársaim, mert duci voltam és (szerintük) csúnya. Később elkezdtem sportolni, és ennek köszönhetően mára már egész jól érzem magam a bőrömben, de emellett mindig bennem van az a bizonyos kis hang, így sosem fogok tudni teljesen megelégedni magammal. A bókokat is nagyon nehezen vettem tudomásul, mert mindig azt hittem, hogy csak azért mondják, mert elfogultak velem kapcsolatban.


Ha a barátnőd hasonlóan kishitű, akkor hidd el, hogy egyébként nagyon jól esnek neki a bókok, csak nehéz magában tudatosítani, hogy szép. Idővel el fogja felejteni a sérelmeket. Te továbbra is azzal tudsz neki segíteni, ha dicséred.

2013. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!