Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ez zavarna? Hogy...

Titeket ez zavarna? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Leginkább fiúk válaszát várom. Hogy kezelitek, ha egy lányt az átlagnál kicsit jobban érdeklik az autók, szereti őket, és nagyon sok autómárkát ismer? Például ha az utcán sétálgat, körbenéz, főleg ha valami különleges fajtát lát. Zavarna titeket fiúk, ha csak simán egy lányhaver, de akár a barátnőtök érdeklődik a téma iránt? Személy szerint engem le is tolt egy fiú, hogy elég már, elég ennyit tudnod, nem kell neked ezt tudni.. :)
2013. aug. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem érdekel, de annyi előnye lenne, hogy kettőnk közül valakit érdekelne a téma, mert engem nem érdekelnek az autók :P :D
2013. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj ha sokat tudsz az autókról. Az a fiú egy hülye volt :)
2013. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kettes köszi a biztatást!:) Hát az volt... egy barom :D

Meg nem is az, hogy egy nyafogós, 12-13 éves vagyok.. annál idősebb:)

2013. aug. 25. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valamivel több vagy, az sosem rossz. :)

Egyébként egy normális embert nem zavar. Lehet, hogy krumpli van az ismerősöd agya helyén, azért mondott ilyen butaságot.


Amúgy fiú vagyok, és szerintem jópofa dolog, ha érdekel téged az ilyen. :) Különleges. :) Jó dolgokra is lehet használni ezt. Ha a barátnőm lennél, akkor miközben sétálunk, játszhatnánk olyat is, hogy ki mondja meg előbb, hogy az pontosan milyen autó. És ez még nem minden. Tele vagyok kifogyhatatlan ötletekkel. Meglepnélek olyannal is, hogy bekötözném a szemedet, odabújnék hozzád, és amikor belém szimatolsz érzékien, éreznéd azt a jó wunderbaum autóillatosítót, amit a két fülemről lelógatok. Szóval jó dolog ez. Ne hagyj fel ezzel!

2013. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem zavar, mi unalmasabb pillanatainkban az ablakban ülve játszottuk azt is hogy ki mondja meg előbb az Autó márkáját és típusát. Kicsit bugyuta de hát.. :)
2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!