Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem zavarna, hogy...

Titeket nem zavarna, hogy anyós (akivel egyébként nem vagytok túl jó viszonyban) folyamatosan tapogatni és nézni akarja, mennyit nőtt a hasatok, mintha nem hinné el, hogy valóban ott a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem. Nyilván elhiszi. Az meg, hogy meg akarja fogni...ilyenből végképp nem csinálok ügyet.
2011. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Közeledni szeretne a maga módján hidd el,szeretné éreztetni,hogy fontos neki a baba és ezért igyekszik figyelmes lenni Veled.

:-)


Nem hiszem,hogy arról van szó,hogy nem hisz neked,hogy babát vársz.

2011. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Inkább anyós tapogasson mint após.


Ha nem vagytok jó viszonyban, akkor amúgy is mindegy mit csinál anyósod, nem fogsz rajta szeretni semmit, és ő sem te rajtad.

2011. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az van, hogy előtte soha nem érdekeltem, mostanában is csak olyankor hív, ha valamit el kell neki rendeznem, vagy valamiben segítenem, telefonos beszélgetések alkalmával meg se kérdi hogy vagyok, de ha olyankor vagyunk együtt, amikor ott a fia is, akkor mindig "nagyon szeret". Nem zavarna, ha mindig ilyen lett volna, de ez hogy csak a fia előtt viselkedik így, ez engem nagyon zavar.

Amúgy igazatok van, most már nem érdekel, már szóltam neki, hogy ezt le kéne szokja... csak kíváncsi vagyok, ki hogy viselte az ilyesmit.

2011. nov. 29. 13:43
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktam anyósszapulásba bocsátkozni, mert azt gondolom, a rossz viszony mindig két emberen múlik. Neked most azért válaszolok, mert hasonló cipőben jártam, csak én egyedül a páromtól, később a nagyobb gyerekeimtől viseltem el, ha a hasamhoz nyúltak. Az első babánál anyósom is próbálkozott. Szépen megkértem, hogy ne tegye, mert engem ez zavar,Ő is tudja, hogy nem vagyok az a bújós alkat. Erre azt mondta, hogy nem engem símogat, hanem a babát. Mondtam neki, hogy a baba egyelőre még bennem van, ezt inkább halasszuk a születése utánra, de akkor annyit simizi, amennyit csak akarja. Mindezt kedvesen, normálisan. Simán megértette, és a baba születése után ki is használta a simizési lehetőséget.

Amúgy ha most korrektül állsz a dolgokhoz, határozott vagy, de nem elutasító, kedvesen bánsz vele, de kijelölöd a határokat, pont a terhességed lehet az a pont, amikor jobbá válik a kapcsolatotok. És ez mindkettőtöknek csak jó lehet.

2011. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
En nem engedem anyosomnak ( egyebkent senkinek, csak a paromnak) hogy tapogassa a hasam. Engem kifejezetten zavar ha valaki elkezdi simogatni a hasam. Tudom, hogy csak kedvessegbol teszik de akkor is nagyon zavar
2011. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
13:45. ez így van. Nálunk is csak apuka meg én (najó, a dokikon kívül) vagyunk teljes jogú hasimogatók, és senki nem próbálkozik, csak anyósom...
2011. nov. 29. 13:46
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kerdezo!


Nalunk is leginkabb csak anyos probalkozik, a tobbiek szerintem tudjak, hogy ez valahogy mar tul megy egy bizonyos intimitason! Es ami meg inkabb zavar, hogy miota anyuka megtudta, hogy babank lesz azota valahogy feltunoen kedves velem es engem egy kicsit bant ez a ketszinu szeretet!


Ja, amugy az elozo voltam :)

2011. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is hasonló a helyzet, pedig a kapcsolatunk anyósommal mindig is ideális volt. Borzasztóan zavar, hogy minden találkozáskor kérdés nélkül "nekiesik" a pocakomnak, mintha mindegy lenne, hogy én ehhez mit szólok. Néhányszor már finoman érzékeltettem vele, hogy nem esik annyira jól, ilyenkor egy ideig nem tapogatja, de aztán hamarosan ismét megfeledkezik magáról. Egyébként anyósom egy tünemény, nem szeretném megbántani, mindemellett úgy gondolom, hogy a férjemen és rajtam kívül bárki más csak akkor tutujgassa majd a babánkat, ha már kibújt.
2011. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

13:58. igen, kb ezt érzem én is... de én szóltam neki, hogy a baba még gyakorlatilag az ÉN hasam, és nem szeretem a tapizást.

14:06, ha ez még akkor is zavaró, amikor jó a kapcsolat, akkor el tudod képzelni milyen, amikor még kettőtök kapcsolata sem okés...

2011. nov. 29. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!