Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti szeretitek a...

Lányok, ti szeretitek a Metallicát?

Figyelt kérdés
16L vagyok, és imádom. Mindenem a Metallica, egyszerűen bármikor meghallgatom bármelyik dalukat, és ha kérdik, hogy milyen zenéz szeretek és mondom a Metallicát meg az AC/DC-t akkor olyan furán néznek rám az emberek.. Én miért nem szerethetem? Csak az 50-60 éves rocker férfiknak van megengedve? Mi van már a társadalommal?

#zene. Metallica
2013. aug. 26. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én régebben szerettem a Metallicát. Nem azt mondom hogy most nem, de az utóbbi időben én az Oasis-re vagyok nagyon rákattanva. Engem is állandóan fura tekintetek követnek, amikor péládul a telefonom csörög és mondjuk egy jó kis rock szám szólal meg. Nem kell velük foglalkozni, te igazi zenét hallgatsz, ők meg gépit. Ennyi. :)
2013. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pontosan!:)

Ez a telefon csörgős is ismerős.. Nekem Scorpions-Rock you like a hurricane számmal csörög a telefonom, múltkor mentem haza, panelok előtt ültek kint páran, megszólalt a telefonom, úgy elhallgattak és bámultak.. :D tetszik az eleje, pont olyan csengőhangos, bár az egész szám jó :D

2013. aug. 26. 18:40
 3/10 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem :D ! Ne érdekeljen ki mit mond, legalább te nem vagy kommersz tömeglány.. 20L
2013. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nahát :D Vannak még normális lányok ;)
2013. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem mindenem a Metallica, egyszerűen imádom,
2013. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is:) Annyi rosszon átsegített és a Nothing Else Matters-t annyira magaménak érzem, mintha nekem írták volna..:)
2013. aug. 30. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
De ugye nem csak a Nothing else Matterst ismered, kedves kérdező? Annál vannak nekik sokkal jobbak.
2013. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak azt ismerem:) Sokkal jobbak..mi számít jobbnak? Nekem az a legjobb. Illetve még ott van a nagy kedvencek közt a The Unforgiven és a Fade to Black is:)
2013. szept. 20. 23:25
 9/10 anonim válasza:
Orion, Welcome, Master, Battery, Harvester of Sorrow, Seek and Destroy, One, Whiplash......... stb. Remélem tényleg nem attól érzed magad Metallica fannak, hogy ezt a három (valóban jó) lassú számot ismered/hallgatod tőlük.
2013. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végülis nincs ezzel sem baj. A Metallicában pont az a jó, hogy annyiféle zenét tudnak és játszanak, hogy mindenki megtalálhatja a kedvére valót.
2013. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!