Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a gond, hogy fiatalo...

Velem van a gond, hogy fiatalon nem röhögök ki senkit? Hogy ha valakivel történik valami, én segítek, mint hogy nevessek?

Figyelt kérdés

Amikor valaki pl, elesik, és ott vannak(főleg fiatalok), és kinevetik, de nem segítenek neki, vagy mikor valaki elront valamit, vagy nem sikerül neki, és nevetnek, azt miért csinálják?


Mert ha én azt látom, hogy valaki orra esik, inkább oda megyek segíteni, mint hogy: "hahahahaha!".

Vagy velem van baj?



2013. aug. 27. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. annyi az egész h sokkal érettebb vagy a korosztályodnál. én is ugyanilyen vagyok.
2013. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Naná, hogy veled van a baj. Mindig a normális, értelmes emberekkel van a baj. A világ ilyen, ez lett a divat, hogy röhögjünk a másik ember nyomorán, és ha te nem vagy ilyen, akkor te leszel a kívülálló, a különc, ennyi. A hülye embereket nem tudod megváltoztatni. Tehetsz ellene valamit, hogy a többség ne legyen ekkora barom? Nem. Ha meg nem tehetsz semmit, hagyd a fenébe, fölösleges ilyen dolgokon rágódni.
2013. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gond? Hogy lenne gond? Az a gond, hogy a többiek ilyen bunkók! Sokkal több olyan ember kéne, aki úgy gondolkozik, mint te.
2013. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hál' istennek te nem vagy ilyen elkorcsosult!:)
2013. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem veled, ez a helyes hozzállás.
2013. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem veled van a gond.

Én csak a barátaimat szoktam kiröhögni, de utána persze segítek. :D

2013. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az nem a világ vége, hogy valaki megbotlik és nevetsz egyet. Az már inkább baj, ha látod, hogy komoly a baj és akkor is nevetsz. Tudni kell különbséget tenni.
2013. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Jó vagy, érett vagy, szép vagy és okos. Megvolt a mai önbizalomlöket, most végy egy nagy levegőt, és fogadd meg magadnak, hogy mostantól tényleg csak akkor kérdezel, ha kíváncsi vagy valamire.
2013. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7, ugyanígy gondolom.

Szerintem semmi gond azzal, ha néha nevetsz. Ha egy barátnőm elesik mindig nevetek, de segítek felállni neki, megkérdezem, hogy jól van-e. A kettő nem zárja ki egymást. Ha komoly a baj, akkor meg már nyilván nem nevet az ember. Ha én magam esek el, akkor is nevetek mert ez egy szerencsétlen, de vicces szituáció volt, de nincs benne semmi..

2013. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most a média nyomatja a spirituális világát.
2013. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!