Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak? Együtt járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinvokhello kérdése:

Mi csináljak? Együtt járok valakivel egy ideje és van egy kis gond. A lány kb. fél fejjel kisebb nálam, és nem tudom hogy csókolózzunk mert ha lehajolok az elég hülyén néz ki. Meg az se valami jó ha viszek oda egy kicsi létrát és úgy csókolózunk XD.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én barátom is kb fél fejjel nagyobb nálam, és ha csak felnézek rá ő meg lenéz rám, simán összejön a dolog...

De segítek, volt már 190 centis pasim is, akinek a mellkasa alját súroltam, ő simán lehajolt, nem volt belőle dráma. :D

2012. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem néz ki hülyén ha lehajolok?
2012. jún. 19. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
én 189cm magas vagyok volt egy barátnőm ő a 165öt cm magas volt. simán megoldottuk, ez nem probléma!
2012. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor kösz mindenkienk :)
2012. jún. 19. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
az előző válaszolók elmondták a lényeget, tényleg nem gáz :) ha gondolod ültesd az öledbe, úgy ő pont félfejjel lesz magasabb :)
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz semmi baj.

Nyugi és hajrá!

2012. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okéés köszi
2012. jún. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!