Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt életetek...

Nektek mi volt életetek legmegalázóbb pillanata, vagy amikor másokat aláztak meg előttetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem még nem történt meg életem legmegalázóbb pillanata, amit annyira nem is bánok, viszont azt nagyon szánalmasnak tartom ha valaki szándékosan megaláz valakit előttem.Tulajdonképpen csak magát minősíti vele.
2013. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A matektanáromat alázta egy okoska osztálytársam,szívesen pofoztam volna meg,de az ő szintjére nem akartam süllyedni,többnek éreztem magam akkor és ott,minthogy én tegyek igazságot.Végül tettem,önmagamban.Rájöttem,hogy másokat nem védhetek meg a megalázásoktól,de bármikor felnyithatom a szemüket,hogy ezt nem szabad hagyni.A szemfelnyitást apránként csináltam 11.osztályos koromban az incidens után.A végső elszámolásra meg reményeim szerint az érettségim után kerül sor..
2013. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!