Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lett "ilyen"...

Szerintetek mitől lett "ilyen" Miley Cyrus?

Figyelt kérdés
Gondolom a legtöbben tudjátok mire értem az "ilyent". Nos azért mert túl gazdag lett? Nem viseli el a hírnevet? Mert régen még a Hannah Montana sorozatban olyan "aranyosnak" tűnt, meg az ehhez kapcsolódó interjúkban is. Mi történhetett? Kérlek szépen csak értelmes válaszokat :)
2013. aug. 30. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Elkurvult. Ha jobban megnézed, az összes régi gyereksztár ilyen lett felnőtt korára. Tudod jó módjában a kutya is...
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Te hogy viselnéd, ha szinte rongybaba módjára rángatnának egy zsinóron? Az életed kölyökkorodtól kezdve betáblázva, túljátszott, erőltetett menetben zajlik. Kicsavarnak, majd a saját szájízük szerint újra összeraknak, hogy a tömeg elé dobva Te testesítsd meg az új példaképet, akire a manipulálható gyerektömeg nyálát csorgatva tátog és szinte ész nélkül követ.

Az a lány besokallt; úgy és ott lázad, ahol és ahogyan tud. Le akarja magáról szaggatni a ráragasztott "jó kislány jelmezt" és igenis ingerelni, provokálni a jónépet.


Őszintén mondom, nem foglalkozom a celebek életével. Cyrust éppcsak azért ismerem, mert pisis koromban néztem a sorozat pár részét. Viszont így belegondolva nem meglepő, hogy így reagált és... kövezettek meg, ássatok el, Én nem ítélem el őt. Sőt, cinikus kis mosolyra gerjeszt, ha arra gondolok, milyen gyenge és szánalmas - mégis mélyen belül szívet szorítóan kétségbeesett próbálkozás ez a kisiklott élete elleni küzdelem.

2013. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ki akar törni a kislányos szerepből és azt hiszi ha rázza a seggét akkor már felnőtt nőként tekintenek rá.Pedig rohadtúl nem.Az egyik klipje is,hát hányni tudnék.Pedig én sokféle zenét hallgatok és ezáltal sokféle klippet láttam már.De ennyire elszőrnyülködve még sose voltam.

Ezzel,hogy rázza ami nincs és próbál "erotikus" úton elindulni,sose fognak rá úgy tekinteni mint egy női énekesre,számomra egy elk..vult tini énekes jelenleg...régen néhány számát hallgattam is amikor még normális volt(nem Hannah Montánás)

2013. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak a show kedvérét rázza a seggét. Miley Cyrust leqrvázzák, pedig 3 évig járt a barátjával aki aztán el is jegyezte, közben meg Taylor Swiftet bájos, imádni való meg hasonló jelzőkkel illetik, pedig két év alatt 12 pasival járt és mindegyiknek botrányos vége lett.
2013. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg Liam-ot eljegyezte... Mi lett abból?
2013. aug. 30. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
azki? :o
2013. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Fizettek neki ezért, hogy vegye fel ezt az imidzset és adja el magát vele. Miért? Azt nem mondom inkább, a lényeg hogy már ő is csak egy bábu lett, akiért sajnos ezzel a habitussal is rajonganak a kisgyerekek akik Hannah Montanaként ismerték meg. Most azt a generációt építik le.:(
2013. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
túl hajszolta magát és mostanra elege lett.Ez van demivel is és selena sorsa is ez lenne csak ő már justinnak köszönhetően így is hülye
2014. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] elege lett.
2015. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!