Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miley Cyrus (többi lent)?

Miley Cyrus (többi lent)?

Figyelt kérdés
Miley nagyon szép volt, szép volt a szeme és a haja és nem is k*rv*skodott, mi történt vele hogy tönkre tette magát?
2013. aug. 9. 19:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Plasztika?:D
2013. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Most Justin Biebernek aka kinézni. Vannak ilyenek, pl. Linzi lohen. Mindene meglehetne, aztán szétkokózza az agyát. Szerencsére vannak normálisabbak is, maradok azok mellett.
2013. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Drugs
2013. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy bulvár rajongó, de ezt az egy még nekem is erős. Gyönyörű lány volt, most meg egy szörnyeteg.
2013. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Felnőtt.
2013. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Próbálja elfeledtetni a Hannah Montana-s korszakát az emberekkel... Te az ő helyébe nem próbálnád ? :D
2013. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
minek akarnám eltörölni? /az ő helyébe/ az tuti hogy nem tenném ezt magammal, nagyon szép volt, most meg... most meg micsoda/kicsoda? Én nem így ismertem meg és ezt az énjét nem is akarom megismerni, de szerintem sokan ugyan így gondolják, ezzel csak elveszti a rajongóit szerintem:/
2013. aug. 13. 11:11
 8/29 anonim válasza:
0%
én meg úgy tudom hogy a rákos gyerekek miatt vágatta le a haját..
2013. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Hát igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy feledtetni akarja a Hannah Montanat!!! Szerintem is! Évekig nem lehetett az, aki esetleg akart lenni, mivel ő volt Hannah! Most hogy ennek vége és szeretne érvényesülni a saját ízlésével sokan azért sírnak, hogy "Hol van a régi Miley?"! Nem hiszem, hogy egyébként egy ízlésesen hosszú vagy egy szintén ízlésesen rövid haj határozná meg, hogy valaki szép-e vagy sem. Olyan véleményünk lehet, hogy nem áll jól neki, vagy hasonló, de az már túlzás, amikor valaki azt írja, hogy "Milyen szép volt, most meg milyen csúnya!". Ilyen nincs!!! Esetleg nem áll jól neki!!! Hiszen az arcát és testét nem "vágatta le"!
2013. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
De egyébként mit gondoltak a Hannah Montana rajongók? Hogy majd 50 éves korában is énekli, hogy "I'm a supergirl"!
2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!