Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jobb a dagadt gyerek a...

Miért jobb a dagadt gyerek a vékonynál, miért elfogathatóbb a dagadtság?

Figyelt kérdés

Miért van az , ha természetesen vékony a gyereked azt mondják,hogy: nem eszik eleget,és éheztetik.Mindjárt elfogysz.(ismerősök is)


De a kö.vér gyerekek szüleinek nem mondják , hogy:Miért adsz neki ennyit enni,mennyit ehet ez a gyerek , mindjárt elgurul.Számomra ez érthetetlen.

(Szerintem egy vékony gyerek szebb a kövérnél!!)



2013. szept. 2. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos kultúrkörben ez az etalon. A kövérség.
2013. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez milyen válasz??
2013. szept. 2. 16:42
 3/5 anonim válasza:
4%
Nem szép a sovány ember illetve gyerek se! Ráadásul ha nagyobb lesz át tudja gyúrni izomá a gyerek a hájt, egy sovány ember viszont nagyon nehezen tud csak izmot felszedni! Röviden ez a gyerek késöbbi életére is kihat jobb az ha kövérebb! Én is hizni szeretnék, bár én már felnőtt vagyok!
2013. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem pont, hogy nem így van.

Vagy legalábbis remélem.

Az elhízás sokkal súlyosabb, gyerekként ha az ember megszokja az egészségtelen táplálkozást (chips, mekis kaja, cukros üdítők), akkor azt nagy valószínűséggel később is tartani fogja, és elhízott marad.

Az elhízás negatív következményeiről (cukorbetegség, mozgáshiány, szív-és érrendszer, ízületi panaszok) órákat lehetne beszélni.


Sokkal inkább legyen valaki sovány, mint kövér.

És itt nyilván nem az anorexiásokról beszélek, mert az egy mentális betegség, és nem egy testalkat.

2013. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A zsírt átgyúrni izommá?? Tanultál te biológiát? Teljesen más szövet.
2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!