Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még Magyarországon...

Léteznek még Magyarországon "régimódi" vagy szabad gondolkodású emberek?

Figyelt kérdés

30/F fiú vagyok. Sajnos, engem nem érdekel a média által teremtett "Trendi" világ. Nem érdekel az okostelefon, és nem használok az interneten a mondat után Lol-t, XD-t, O-t, P-t. Soha nem is használtam. Nem jönnek be a tükörben fényképezős, félrehúzott pózolós emberek, sajnos már vannak 40-50 éves nők is ilyenek.


Nem érdekelnek a médiában pattogó feltöltött mellű, trendi beállítottságú, kirakatba való majmok sem. Nem veszek márkás cipőt, ruhát sem. Olcsóbb is ér annyit, és tart addig, mint egy márkás.


Nem vagyok semmilyen hitközösség tagja sem. Nem hiszek egy istenben sem.



2013. szept. 3. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezért is húzok inkább a 40-50 évesek felé. Inkább, mint a 10-en, 20-on, 30 évesek felé, akik már a trendi korszakban élnek. Viszont, sajnos ez a korszak már sok mindenkit megfertőzött.
2013. szept. 3. 20:37
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamint úgy vélem, hogy a régi 70-es, 80-as filmek jobbak voltak, mint a mostaniak.
2013. szept. 3. 20:41
 3/9 Doroff válasza:
Azt hiszem, én is a régimódiak közé tartozom...
2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám is jellemzőek a fent leírtak, kivéve 2 dolgot. Inkább drágábban veszek, de kevesebb ruhát, mert az olcsóbbakkal már megjártam. Táskára ez duplán igaz.

A másik, hogy én keresztény, hívő ember vagyok. De ennek semmi köze a mai "trendi" világhoz.

Én tyúkokat, gyöngyösöket nevelek egy kisvárosban. Növényeket termesztek, gazdálkodom. Nem igazán vonz a mai fiatalos pörgés.

26N

2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen vannak, bár én nem így nevezném őket.


Nekem sincs "okostelefonom", mert nincs szükségem rá. Otthon és a munkahelyemen is van internet + ha útközben valami fontos elintéznivaló akad, akkor van céges mobilinternet előfizetés is a laptophoz. Nekem az bőven elég. Mérnökként dolgozok, nekem az a fontos, hogy a telefon akkuja sokáig bírja, ne kelljen naponta töltögetnem.


Nincs Facebook profilom, mert engem nem érdekel az egész. Tudom, hogy valakik szerint így nem is létezek, de engem nem zavar.


Barátnőmmel nem nagyon nézünk tévét, így néha kellemetlenül érezzük magunkat társaságban, ha a celeb-világ jön szóba (rokonokat nem lehet megválogatni). Ilyenkor mi szépen csendben maradunk és hallgatunk, mert halvány lila gőzünk sincs arról, hogy kiről van éppen szó. Még akkor se tudnánk, ha ezen múlna az életünk.


A ruháinkat viszont többnyire áruházláncokban vesszük, vannak márkás ruháink is, de mindig keressük az akciókat. Egyedül a cipők terén keressük a márkásat, mert azok tartósságában van különbség.


Nem vagyunk vallásosak, bár nem is gondolom, hogy ez trendiség kérdése, kivéve a vasárnaponként a legújabb ruháikba parádézó álszent emberek.

2013. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 3. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy régimódi vagyok-e jó kérdés, valószínűleg igen.

Engem sem érdekelnek a legújabb csodakütyük (sőt, ódzkodok tőlük, ez hosszú lenne miért), nincs okostelefonom, se Facebook, Twitter és hasonlók, nem fotózgatom magam (tükörben pláne) és osztom meg a képeim szanaszét az interneten, nem érdekelnek a mai trendek, sem zenében, sem ruhában. Nemigen nézek tévét se (nagy ritkán Comedy Centralon a Family Guyt, régebben ismeretterjesztőket, csak a legtöbbet kivették a tévécsomagunkból), a sok kérdésben felmerülő celebekről, műsorokról azt se tudom eszik-e vagy isszák.

Ruhában nem szeretem a kényelem rovására menő göncöket, nem az érdekel, milyen az áruk, hanem hogy megfelelnek-e az ízlésemnek.

Hitközösség tagja sem vagyok, de a vallásban semmi "trendi" nincs, szerintem kakukktojásként írtad. :)

2013. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még az érintő képernyős mobiltól is félek, jelek közül egyedül ezt használom :-), a többiről azt sem tudom mit jelent, tükörbe még nem fényképezkedtem, igaz amúgy sem szeretek, tv-ben mondjuk tehetségkutatókat szoktam nézni, de csak mikor már tényleg a jók maradnak és ott sem az érdekel, hogy ki kicsoda, hanem a produkció, márkás ruhát veszek, de főleg turiban, cipőt viszont mindig márkásat veszek, hiszek Istenben, vagy Valakiben, aki mindent irányít, de az egyházak távol állnat tőlem


igaz én már 35 vagyok, nő

2013. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ugyanezt a kérdést tettem fel csak férfiakra :)
2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!