Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szemetek a fiúk?

Miért ilyen szemetek a fiúk?

Figyelt kérdés

Az osztályomba 30 főből 27 fiú, és ebből vannak azok a menőbb típusok akik csak úgy odajönnek az emberhez és ok nélkül elkezdik szídni.Mindenkinek beszólnak, tanároknak is, és ettől valahogy menőnek gondolják magukat.Nem vagyok stréber, bár azért valamennyi illemük lehetne, hogy legalább a tanórákat nem röhögik végig, ezzel megkeserítve röpdogákkal az osztály életet.Hozzám is sokszor odajönnek szekálni, olyan dolgokkal jönnek ami nem is igaz, meg mindenféle hülyeséget kitalálnak csak hogy leégessenek.Kiváncsi vagyok ezzel mit érnek el, hogy másokat megbátnanak.

Fiúk, miért vagytok ilyen szemetek? (Tisztelet a kivételnek)



2013. szept. 4. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Éretlenek. És az a baj hogyha az osztály szív miattuk akkor senki nem mondja meg nekik a frankót.

Nem tudsz velük mit csinálni, max a főhülyének bemosol egyet ;D

2013. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Emberek ***** válasza:

jól mondja az egyes válaszoló, hiszen sajnos nem tudsz velük mit kezdeni. és ha jól gondolom általános iskolába jársz :)

nyugodj meg, hogy ez középsuliban már nem lesz "menő" ott azért már tanulni is kell egy csöppet.


egyébként igen egyetértek azzal, hogy éretlen fráterek azok akik így teszik tönkre mások lehetőségét, hogy tanuljanak, ez elég gyerekes viselkedés. és nem tudsz velük mit kezdeni, ha a tanár sem tudja őket megfékezni. sajnos ezt bírni kell, és el kell viselni őket.

2013. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimnázium, már jó pár éve együtt vagyok velük, de csak egyre gyerekesebbek. :/
2013. szept. 4. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én majd arra leszek kíváncsi, hogy ezek x év múlva hogy fognak családot alapítani, gyereket nevelni, háztartási ügyeket elintézni stb :)
2013. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A volt tanárom mesélte, hogy volt egy ilyen osztálytársuk aki miatt szívtak folyton és egyszer suli után elkapták a parkba és megverték. Gondolom érthető a végeredmény.

Amelyik kutya ugat az nem harap, ezt jegyezd meg kérdező.

Amúgy meg ha nem is igaz rád amit mondanak akkor meg miért gyötröd magad vele? Jó mondjuk senki nem szereti a ha kavarnak a háta mögött. Ez van az ilyen majmok nem húzzák sokáig az iskolákban ezt már megtapasztaltam az osztálytársaim révén és a kutyásat is. :)

2013. szept. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló akkor te valószinü hogy ministránsokkal ültél egy helyen.De hidd el harap is,pontosan ugyanilyen voltam szinte minden órát elrontottam (kivéve a szakmai,német,töri) ,és senki nem mert pofázni vagy bármi aki mégis azt leütöttem mint a szart,és most jöhet az a duma hogy összefognak meg stb.de úgyis megtalálom őket és betöröm őket mint a ropit :D,ha csaj vagy esetleg tudnál 1-2 fiúra hatni egy kis elbeszélgetéssel,de ennyi,nagyon változni nem fognak én se változtam,csak amikor végeztem a 6.évben de hidd el szivesen emlékeznek rám a tanárok,mert azonkivül hogy elég sokszor állatok voltunk szószerint,mindig hozzátudtam szólni az órához vagy az adott tananyaghoz ami tetszett a tanároknak.Remélem tudtam segiteni.
2013. szept. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!