Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok van ez mással is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok van ez mással is, hogy pl: oszt társaitok mind szemetek veletek, és ezért nincs elég önbizalmatok?

Figyelt kérdés

engem retardoznak, lehülyéznek, kiröhögnek...

Vannak haverjaim jópáran, de a legtöbb ember sz@rdarabként kezel. Ezért maradt vissza a szocializációm, szerencsére pár könyvnek köszönhetően kikerültem ebből a gödörből nagyrészt de már nem bírom ki ezt az évet...


Volt már csókom egy este, mióta kimozdultam, de még mindig rombolják az önbecsülésemet, és ez kihat a csajozásra is:S


Egyik oszt társam (fiú) csúfolták általánosba és FULL szociálfóbiás lett:S szegénynek sose lesz bnője :S

Én jóképű vagyok aránylag, ezzel nincs baj legalább.


2011. okt. 3. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek a gyerekek.
2011. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az emberek többsége kinövi ezt. nekem is sikerült.
2011. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé rombolta a önmbizalmam az osztály/iskola mert később kezdtem el nőni ezért eleinte még a lányoknál is alacsonyabb voltam...Ezért még most is kisebbként kezelnek,noha szellemileg mindig is a többség felett álltam.Még nem jutottam ki egészen a helyzetből,(ezenkívül nem vagyok se hülye,se nem rosszarcú/ápolatlan ,bármi),De szerintem a megoldás abban lehetr hogy minden osztályon kívüli közösségben próbálkozni kell.Perpillanat ezt keresem...
2011. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úúúúú, teljesen át tudom érezni a helyzeted!!!


duci kisgyerek voltam, mellé még jó tanuló is=első sorba szóló jegy a cikizésre. 8 éven át b@sztattak, hogy dagadt vagyok, meg stréber. holott ok duci voltam, nade nem 120 kilós dagadék, inkább csak volt egy kis feleslegem. ja, és nem attól stréber valaki, ha jó jegyei vannak, hanem ahhoz kell egy nyalizós minden lében kanál, buzgó mócsing mentalitás is, ami nekem nem volt.


ettől függetlenül picit jobb lett a helyzet, amikor elkerültem gimibe, mert másik város, másik diákok.


most már 21 vagyok, leadtam 10 kilót, nem is beszélek a volt oszttársaimmal, de mai napig nem vagyok kibékülve magammal, és attól tartok, hogy egy életre megsebeztek... folyamatosan önértékelési zavaraim vannak, ha rámnéz valaki, csak arra tudok gondolni, hogy biztos azért néz, mert ronda vagyok. ha szembe jön velem egy pár akik nevetnek valamin, csak arra tudok gondolni, hogy biztos rajtam nevetnek, mert olyan röhejes vagyok...


igyekszem hallgatni a pozitív visszajelzésekre, de 8 év aknamunkája után ez nem könnyű...:(

2011. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó: olvass személyiségfejlesztő könyveket (pl Brian Ttacy) nekem sokat segített, depressziós is voltam mert értéktelennek tartottam magam de ezek segítettek rajtam nagyrészt, de még így is fosul érzem magam a suliba:S Am gimibe talán egy szinttel jobb lett most nekem is de ezt bagázst is utálom:S

Kicsit antiszocnak is néznek az animerajongásom miatt is.

2011. okt. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!