Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különleges a szőke hajú...

Mi a különleges a szőke hajú lányokban?

Figyelt kérdés
A barna hajú lányokban is van különlegesség, és a vörösekben pedig végkép. Na de a szőkékben? nagyon érdekelne.. előre is köszi a válaszokat

2013. szept. 4. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum azoknál a népeknél különleges, ahol sötét hajú, sötét szemű emberek élnek, pl. az arabok. Náluk nagy kincs a fehér bőrű szőke nő, ha még a szeme is kék, akkor meg aztán végképp. Itt nálunk meg, az északi népeknél meg teljesen általános. Pláne mióta mindenki szőkére festeti a haját. Van egy tök jó idézete Milan Kundera-nak: A világos, illetve a sötét haj az emberi jellem két pólusa. A sötét haj férfiasságot, elszántságot, nyíltságot és tetterőt jelent, míg a világos a nőiesség, a gyengédség, a tehetetlenség és a passzivitás jelképe. A szőke nő lényegében kétszeresen nő. Ezért kell a királykisasszonyoknak mindig szőkének lenniük. Ezért festik a nők a hajukat - hogy a lehető legnőiesebbek legyenek - mindig sárgára, és sohasem feketére. (...) A szőke nő, főleg a festett, szükségképpen hasonul a haja színéhez, és megjátssza a törékeny kis teremtést, a játék babát vagy kis hercegnőt. Gyengédséget és szolgálatokat követel, megköveteli, hogy udvaroljanak neki és gyámolítsák, egyedül semmivel sem boldogul, kívül maga a megtestesült finomság, belül viszont hárpia. Ha a sötét haj lenne a divat, sokkal jobban élnénk a földön. A leghasznosabb társadalmi reform lenne, melyet valaha is végrehajtottak.
2013. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy különleges? Hogy sokaknak tetszik? Nekem a fekete a favoritom. A vörösből a nagyon mély vörös tetszik, de az nagyon. Igazából ha a hajszín harmonizál az arccal és a kisugárzással, akkor teljesen mindegy, hogy milyen.
2013. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet számodra semmi különleges nincs benne. Én viszont nem tudom megérteni mi különleges lehet a barna hajú, barna szemű lányokban. Nekem nem jönnek be, szerintem semmi nincs bennük. Nekem a szőke (természetes!) hajú, kék szemű lányok a különlegesek.
2013. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy szőkék.


Másban nem térnek el a többitől.


Ha neked nem tetszenek, akkor neked semmi nem különleges bennük.


Egyébként a barnákban meg a vörösekben mi a különleges? Csak mert sose értettem ezt a hajszín-különlegesség dolgot, hátha valaki egyszer leírja nekem, mi ebben a lényeg.

2013. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nem ismerek minden szőke hajú lányt a Földön.

A hajszín a származásukra utalhat, délen a fekete, északon pedig a szőke a gyakori hajszín, és semmi köze ezen kívül semmihez.

2013. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi különleges, azon kívül, hogy - a látszat ellenére- meglehetősen ritka hajszín. Ami pedig nem hétköznapi, kirí a tömegből, az mindíg érdekesebbnek tűnik.
2013. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem természetes szőke, derékig hajam van,és halványkék szemem ,és világos bőröm. ha napra megyek akkor egy kis idő után leégek...

akkor ez így mit jelent?:/

2013. szept. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!