Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke haj különleges,...

Festett szőke haj különleges, hatásos ápolása?

Figyelt kérdés

2éve vagyok szőke,majdnem platina. nem festem sürün,nemrég fél év után festettem be,mert van john frida szokito spray-em,ami allitolag nem olyan káros. a hajam viszont nem bir megnőni,mellkozepig ér kb,talan meg addig sem . tudom a festés miatt,de van valami nagyon hatásos hajápló sampon vagy balzsam,ami segit,hogy ne legyen száraz toredezett a hajam? hiába vágattam,ugyanugy toredezik.


ezt a syoss balzsamot hasznalom: [link]

sampont pedig wella,volumnövelőt,amit szeretnek lecserelni. mit ajánlotok? fából készült fésüt hasznalok,ami nem ..dörzsölö,, annyira a hajat. Néha shauma szupergyumolcs hajsprayt hasznalok,rafujom a hajvegekre,mikor szaraznak talalom. de nem igazan segit. valaki aki ert ehhez,vagy tapasztalatbol tudna irni? köszönöm előre is


2013. ápr. 14. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Samponok közül a Garnier Ultra Doux samponjai elég jók, de kipróbálhatod a Dm vagy a Rossmann saját márkás termékeit is, azok is népszerűek.

Balzsamból szintén ugyanezeket tudom ajánlani.

Hajpakolásból nekem a Serical Latte tejproteines hajpakolása vált be, de ott van még az Alverde(Dm)hajvaja is, az is hasonló.

Az Avonnak van egy nagyon jó hajápolója: Avon Advance Techniques marokkói argánolajjal. Van neki egy kifejezetten hajvégápolója is: Avon Hajvégápoló Szérum.

2013. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Gliss kur szőke hajra való termékcsaládja vált be: sampon+balzsam minden mosásnál, ezen felül minden mosás után szilikonos, illetve keratinos hajvégápoló (az nem kimondottan szőke hajra való, de jó). Hajpakolást nem használtam soha, ennyitől ugyanis nagyon szép színe és tapintása lesz a hajamnak.
2013. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is festett szőke a hajam. Nekem az általad használt balzsam egyáltalán nem jött be, se a szupergyümölgyös spray, viszont a wella-féle nagyon is. Hajmosáskor egy kis ricinusolajat is masszírozok a végekbe, nem hagyom rajta, hanem leöblítem azt is.Ha tudom, hogy aznap nem kell mennem sehova, és hajmosás előtt vagyok, akkor fel szoktam kenni a végekre ricinust, és akkor hajmosásig rajta hagyom. Beszárítás után olajjal bekenem a végeket (van aki szerint nem jó, nekem kifejezetten bevált a szilikonos végápoló-hajszárítás után használva)A lehető legritkábban esek neki vasalóval. Nagyon jó még a glisskur -féle hajolaj spray is. Ez a menet nálam: néhanapján először balzsam, ezzel átfásülöm a hajamat- alapos hajmosás-hajmosás-balzsam-átfásülés-ricinus a végre-balzsam lemosás-törölközővel a fejemen elvagyok egy darabig, hogy felitatódjon a víz valamennyire- átszárítás hajszárítóval és ritka fogú fésűvel-de elég az öt ujjad is, csak hogy mindenhova elérjen a szárító -hatás(főleg a töveket)-beszárítás körkefés hajszárítóval-végekre olajat kenek úgy, hogy kevés olaj az ujjakra, és mint egy fésűvel, átfésülöm a hajam, olyan olaj,amit nem kell leöblíteni(én pl. szilikonosat-de nem mindenkinek jön be)
2013. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
nekem is van nagyon világos hajrászem is,amire Angel nevű hajápolót használok.fodrászkellékeseknél megtalálod.igazából póthajra van,hogy szép fényes és egészséges maradjon,ne száradjon ki.de a saját hajad is rendbe teszi.legalábbis nekem tökéletesen rendbe tette pár használat után :)
2013. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Loreal festett hajra drágább piros sampon (400 ml 1500 körül van) Ultimate repair+gliss kur festett hajra pakolás + loreal hajolaj (3000 körül van)
2013. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kaptam valaszokat,jo vegyesen :) köszi szepen mindenkinek!
2013. ápr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!