Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen lány jön be?

Nektek milyen lány jön be?

Figyelt kérdés
Hello ... nekem inkább az alacsony lányok akiknek van alakjuk.. nem azt mondom hogy a hájasak mert azért... meg ne legyen hurkás a hasa... de azért legyen melle meg popsija A szeme nekem m1 .. A haja meg bejön a Barnától a Vörösig minden még talán a kék is ... és persze nem hátrány ha sportól (Nem kellenek a válaszok hogy miért csak külsőre? Persze.. én se szeretem a plázaribik meg a 2kg sminkeseket de most nem erre vagyok kíváncsi)

2013. szept. 6. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Lyuk van a lábai között és be is enged oda.
2013. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiús lányok, (természetes) vörös hajjal és szeplőkkel. Na nem az a cukin vagányka, hanem aki tényleg a "spektrum vége". Legjobb havercsótány női változatban - nem basz le a böfögésért, érti a durvább poént, leszarja a női dolgokat. Persze mesedélutánt tarthatnék, de kit izgat a mondanivalóm? :)
2013. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem? Ezért tettem fel a kérdést... mert kíváncsi vagyok nektek milyen jön be
2013. szept. 6. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!