Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Angel Ink Tattoo Tetováló...

Traktor1 kérdése:

Az Angel Ink Tattoo Tetováló Szalon után szeretnék kicsit érdeklődni, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Kérlek ne más Tetováló szalont írjatok, Engem ez a hely érdekel, és egy elég komoly munkát szeretnék rájuk bizni, és az árnyékolás ebben az esetben nagyon fontos.

2013. szept. 7. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nem rosszak,de engem annyira nem győztek meg a képek.pl néha egyenetlen a vonalvezetés,egyszerű az árnyékolás stb.ha sok pénzed van,ink ne őket válaszd.(az is baj h nem tudom,h hányan dolgoznak abba a szalonba és h ki melyik képet csinálta,mert akkor tudnám mondani h kit kérj meg a munkára).

viszont én csak laikus vagyok szóval lehet h tévedek.

2013. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából már le beszéltem velük, emailben és telefonban is rendesek voltak, tényleg megkértem őket hogy csak akkor vállalják ezt a munkát, ha pontosan meg tudják csinálni a kért munkát.

Nem tudom, hogy itt szabad e kép linket berakni, de megpróbálom feltölteni amit szeretnék.


[link]



A felső karomra, kívülre akarom, és 30-50 ezer közt értékelték. Igazából hasonló munkát én sem láttam náluk, Kb négy órát mondott egy ilyen munkára. Mivel ez lesz az első tetoválásom szeretném ha jól nézne ki.

2013. szept. 7. 14:52
 3/5 SzilKa ***** válasza:

Szakmai szemmel nincsenek a topon, van egy-két jobban sikerült munka a honlapjukon, de a többség elég gány...

Az általad linkelt képet véletlenül sem csináltatnám meg náluk.


Tudom, hogy azt írtad, ne írjunk más szalont, de én vagy a Dark Art-ban csináltatnám Jelo-val, vagy a Perfect Chaos-ban Oravecz Szabival...


A portré a legnehezebb műfaj a tetoválásban, ha nem szeretnéd, hogy egy nyomi arc díszítsen életed végéig, olyanra bízd, aki már bizonyítottan rutinosan tetovál portrékat.


egy tetováló

2013. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Még két név, akiknél érdemes portét készíttetni:

Bélteczky Zsófi (Invictus)

Adamik Erik (Loco-Motive Tattoo)

2013. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, egyenlőre vissza mondom az időpontot . Remélem sikerül a megfelelő ember mellett döntenem.
2013. szept. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!