Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből lehet észrevenni azt,...

Miből lehet észrevenni azt, ha valaki csicska, gyenge, alázható?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nekem nő létemre nem adták meg sohasem a tiszteletet, sem az iskolában, sem a munkahelyeimen. Gyakran kaptam lekezelő megjegyzéseket.

Igazából nem tudom, hogy miért, nem tartom magamat egy nehezen elviselhető embernek. Talán azt láthatják rajtam, hogy a beszédkészségem nem túl jó, így úgysem tudom megvédeni magam.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, hogy miből veszitek észre, ha valaki alázható.



2013. szept. 7. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
3dkg búza-finomlisz
2013. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Kész van már az ebéd?
2013. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek, idióták?
2013. szept. 8. 00:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
észre lehet venni, simán egy tekintetböl is, látni lehet a gyengeséget, bizonytalanságot a szemben. de beszédböl is le lehet venni, összeszedetlenül beszél, gyakran ismétel másokat, mások véleményét. saját véleményét gondolatait nemigen hangoztatja.
2013. szept. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A testbeszéd, testtartás is nagyon sokat elárul. Vegyél erről egy könyvet, és lehet, hogy fel fogod ismerni, mi az, amit te szoktál csinálni, és nem kéne.
2013. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pagratan ***** válasza:
Járj egyenes gerinccel és felemelt fővel. Csak annyira fognak tisztelni, mint te önmagadat. Gyengébb beszélőképességgel is meg védheted magad. Valószínűleg túl sokat adsz mások véleményére.
2013. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Húú,veled nagyon kell vigyázni.Te támadó jellegű ember vagy,nem írsz valami kedvesen.:O Jesszus..
2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
ha valaki gyenge és kihasználható akkor az meglátszik rajta. lehet hogy bunkóságnak látszik neked de ha valaki megkér egy feladatra (barát,osztálytárs,kollega) akkor ne tedd meg neki. Ha megteszed akkor azt vonja le hogy gyenge és kihasználható vagy. Ez nem azt jelenti hogy direkt nem segítesz neki de ritkán legyen
2013. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyomás a konyhába!!
2013. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki keselyű, az így is úgy is rád fog rontani egy sima fáradtság miatt is, amitől olyan leszel ahogy a 4-es is írja. Nem tudod elkerülni hogy ne látszódjon rajtad néha gyengeség, de ha van a tulajdonodban:

1. harc eb

2. van rajtad tetkó

3. befolyásos család, apa, anya, nagytesó

4. befolyásos férj

5. nagymellű nő

6. egyéb szimbólumok pl iphone, menő ruha, menő cucc, márka, parfüm

akkor a köcsögök elgondolkodnak hogy betámadjanak e.

Így aztán a bizonytalan emberek folyamatosan ezeket a szimbólumokat akarják megszerezni, nehogy bántsák őket.

2020. ápr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!