Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami jel akarna lenni,...

Ez valami jel akarna lenni, hogy ezzel kellene foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Mindig amikor írok vagy beszélek, akarva-akaratlanul mondok rímeket.Már írtam jópár verset (2spirál füzet,főleg szerelmes vers).Szóval véletlenül is úgy írok hogy az rímbe jön ki.Vagy ha mondok/írok valamit akkor mindig jön rá valami rím, ami még oda is illik.Múltkor beszélgettem haverommal skypon, mikor rám szólt hogy ne beszéljek már rímekbe.Kérdeztem is hogy milyen rím, és azt írta hogy már vagy 10perce úgy beszélek hogy jópár sor rímel.Úgyhogy ezt nem is vettem észre.Ismerőseim akik olvastak pár verset tőlem aztmondák jó vagyok benne, érdemes lenne ezzel foglalkoznom.


Bocsánat hogy kicsit zavaros lett, de hirtelen nem tudtam jobban megfogalmazni :D



2013. szept. 8. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Erre még én is kíváncsi lennék.
2013. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, jel, csináld! De ha nem lenne jel, akkor is csinálhatnád nyugodtan, főleg, ha jól megy! Írj még sok verset!!:)
2013. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Problem? ***** válasza:
Még a végén te leszel az új MC DC:D
2013. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első mondatod is rímel a leírásban :D
2013. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Na jó, az az első mondat azért rémesen gyenge rím!!! Remélem, hogy a kérdező nem ilyenekre gondol.


A versben amúgy nem _minden_ a rím. Nem írnál ki ide egy verset, kérdező? Akkor egyből meg tudjuk mondani, hogy érdemes-e ezzel foglalkoznod.

2013. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondtam, nem kell rögtön kiakadni

...

2013. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobbiként tökéletes,megélni sajnos nem fogsz tudni csak ebből.De hajrá,sok szerencsét!Próbálkozni szabad!
2013. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy verset nem a rímek tesznek verssé, kár ahhoz görcsösen ragaszkodni.
2013. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!