Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan érzésem van mintha a...

Olyan érzésem van mintha a legjobb barátnőm le akarna rázni. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, akivel már ötödik óta legjobb barátánők vagyunk, (8. -os vagyok) de egy ideje nem vagyunk egy sínen. Tavaly óta. Megtudtam, hogy alsóban egy olyan lány volt a barátnője, (nevezzük Petrának) akivel én nem vagyok annyira jóban, mert túl egyenes ember, ha valami nem tetszik neki rajtam, akkor azt vagy gúnyolódva teszi közzé, vagy elzárkózik előlem. És akkor szakadt meg a barátságuk, amikor az a lány elment a suliból negyedikben. De hatodikban visszajött, és eleinte egy másik lánnyal volt, de tavaly is egy kicsit, meg idén is összeálltak a legjobb barátnőmmel, és ez nekem nagyon fáj. Én sokkal komolyabb, és mélyebb érzésű vagyok, mint ők, ezért nem érzem odavalónak magam. A legjobb barátnőmön pedig érződik Petra stílusa, és nem veszi komolyan a felvételit, és sz*r a tanulásra. Ráadásul ketten együtt piszkálnak engem, és mindenki tudja, hogy csak viccből, de akkor is rettenetesen fáj. Úgy érzem, kihasznált. Hogyan kezeljem, hogy ne legyek bunkó és vádaskodó?

2013. szept. 6. 19:30
 1/1 anonim válasza:
Az emberek változnak és idővel a barátságok is átalakulnak néha látszólag minden ok nélkül.
2013. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!