Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SÜRGŐS! Miért van az, hogy az...

SÜRGŐS! Miért van az, hogy az emberi faj genetikai változása kicsi? (lent)

Figyelt kérdés
holnapra kell, doga kérdés. Miért kicsi az emberi fajon belül az emberek között a változás? elvileg köze van valami palacknyak hatás-hoz. Nagyon köszi a válaszokat!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan, hogy mire gondolsz palacknyak hatással, de a google a barátod.


Amúgy olyanokra is gondolhatsz itt, hogy az embernél 20 év egy generáció, míg muslincából pár hét alatt lesznek új utódok. Tehát 20 év múlva az kiinduló muslincáidnak már minimum a 200. leszármazottját vizsgálhatod.

2013. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a googlen nem találom, nem véletlenül kértem regítseget. arra gondoltam hogy a mas es mas helyen elo emberek kozott.miert nincsenek kulombsegek.pl egy afrikai akarmi es egy magyar akarmi kozott vannak kulombsegek mert bar az allat ugyanabbol a fajtabol szarmazik , alkalmazkodott a kornyezethez. az emberek miert nem kulomboznek?
2013. szept. 9. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
De mi is alkalmazkodtunk. Bőr, haj, szem színnel. A magassággal is valamennyire, felépítéssel is.
2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!