Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges, hogy akit...

Hogyan lehetséges, hogy akit egykor évekig szerettünk, és együtt voltunk vele, idővel ennyire másképp tudjuk látni?

Figyelt kérdés
3,5 évig voltam együtt az exemmel, akkor nagyon szerettem. Most viszont már látom, mennyi szánalmas és szerencsétlen ember. El sem tudom képzelni, hogy voltam képes egykor szeretni, és ennyi időt pazarolni rá az életemből...
2013. szept. 10. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Az emberek idővel változnak. Az idő múlásával egyre jobban kijönnek a rossz tulajdonságok szerintem. :/ ha egykor szeretted, ne gondolj rá úgy, hogy pazaroltad rá az időt :)
2013. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert debilek vagyunk. Akivel nincs lehetőségünk együtt lenni, azt meg örökké szeretjük.
2013. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert változunk és talán mert ilyen esetekben nem is őt szerettünk, hanem az általunk róla elképzelt képet.

Nekem a férjemen kívül egy igazán nagy szerelmem volt, de a mai napig nem látom szerencsétlennek, vagy szánalmasnak, hanem emberileg kedvelem, csak nem illettünk össze és a szerelem is elmúlt.

2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muszáj lehúznod őt magadban, hiszen másként rosszul éreznéd magad nélküle.
2013. szept. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előbb jött a rossz érzés, és utána hagytam el. Már azt se bírtam elviselni, ha hozzám ért. Felszabadulásként és megkönnyebbülésként éltem meg azt a szakítást.
2013. szept. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!