Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy még mindig szeretjük egymást? Együtt éltem valakivel akít interneten ismertem meg miután a gyerekeim apjától eljöttem. De rájöttem hogy nem lenne jó apja a gyerekeimnek így szakítottunk.

Figyelt kérdés
igazából anyagi nehézségeinek voltak. engem visszahívott apjuk, ő idővel elvett feleségül egy másik nőt. most mégis megint azzal jön hogy ő engem szeret. az biztos hogy a gyerekek érdekeit fogom figyelembe venni és nem adom fel a mostani helyzetet, még akkor sem ha én sem vagyok így boldog. lehetséges hogy még mindig szeretem azt a másikat? vagy csak a kedvessége hiányzik ami a gyerekek apjában egyáltalán nincs meg? igazából eddig azt gondoltam hogy szinte csak a szex működött azzal a másikkal de rájöttem hogy az is azért volt jó mert őt szerettem apjukat meg nem.
2013. júl. 31. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogy én úgy érzem, bár ennyiből nehéz megállapítani, hogy egyik férfi sem a megfelelő neked. A gyerekeid apja jó apa, de nem jó férj, az előző párod meg veled jó, de nem lenne jó apa. Ráadásul ő is elvett közben egy másik nőt, aki mellett neked udvarolgat.

Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy a mostani rossz kapcsolatodból visszamenekülsz hozzá, viszont azon is el kell gondolkoznod, hogy a jelenlegi kapcsolatod mennyire menthető, lehet-e még működőképes és ha nem, tényleg az-e a legjobb a gyerekeknek, hogy a szüleik úgy élnek együtt, hogy nem szeretik egymást, nem boldogok?

2013. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem is menekülnék vissza,ezt már eltemettem magamban. csak néha előjönnek az emlékek ..... érdekes módon általában a jók. apjuknál ez pont fordítva van. csak rosszra emléxem.

Egyenlőre úgy gondolom hogy ez a helyzet marad amíg így fent tudjuk tartani. végülis megvagyunk mi csak nincs az a lángoló érzés. kicsit úgy élünk együtt mintha idegenek lennénk. nincs semmi közös témánk. ha ő szexelni akar akkor mondja, én megyek azt azon az 5 percen kívl véletlenül sem szól vagy nyúl hozzám úgy /főleg nem mások előtt/ hogy azt gondolnám hogy kicsit is büszke rá hogy mi együtt vagyunk. sőt! inkább mintha szégyelné.

2013. júl. 31. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
régi kérdés. azt nem értem, miért kéne, hogy a párod , esetleg leendő férjed, a gyereked apja legyen. van már neki igazi apja. ilyet sztem senkitől nem kérhetsz. te lennél a párod gyerekinek anyja ?
2016. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!