Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tud kezdeni az Orvosi...

Mit tud kezdeni az Orvosi kamara, vagy a Betegjogi képviselő azzal a háziorvossal, aki nem tud uralkodni a dühkitörésein? Kötelezhetik pszichiátriai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Orvos létére nem tudja kontrollálni amit mond és tesz. 4 gyereke szanaszét van a világban, telefonon sem érik el apjukat, mert nem törődik velük. Éjszaka kimegy fátvágni, esőben dolgozik a kertben. Kalapáccsal összetörte élettársa ékszereit, földhöz vagdosta a vasalót. Mások szeme láttára vágott oda a posta lépcsőre 1 tálca tojást. Gyalog indult haza Ordacsehiből Gamásra (43 km.) az autópályán éjfélkor. Szintén gyalog elindult Karádról Gamásra (15 km.) Öngyilkossággal is fenyegetőzött, kezet emelt élettársára. Élettársa 5 pszichológusnál járt, akik mind azt mondták, hogy a dokinak lenne ott a helye.

2013. szept. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ez bizonyítható, az orvosi kamara talán ki tudja vizsgálni az ügyet.

Az a baj, hogy még az orvosi felvételinél sincs pszichológiai vizsgálat. Legalábbis remélem hogy nincs, mert van egy skizó ismerősöm, tüdőgyógyász. Az egyik énje orvos, mellette imád zenélni, a másik meg a mit tudom én melyik bolygóról jött. Csak kiszűrték volna. Hát nem lehet felemelő érzés bemenni hozzá.

2013. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Atzok közül, amit leírtál, semminek semmi köze az orvosi munkájához, szóval nem értem, mit kezdene ezzel a betegjogi képviselő. Az ugyanis, ahogy a neve is mutatja, a BETEGEK JOGAIVAL foglalkozik, nem az orvosok elmebetegségével...

Dettó ugyanez a helyzet az orvosi kamarával is, az sem arra való, hogy az orvos magánéletében elkövetett dolgait "nyomozza".

2013. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

se a kamarában se a betegjogi képviselőben ne reménykedj ... egyik se azért van h a beteget képviselje úgymond a jogait illetően, hanem hogy az olyan "galád" panaszosokkal szemben királyul úgy megvizsgálják az ügyet, hogy abból minden lesz, csak neked igazad nem. ezt így előre látatlanba is borítékolom neked ...

volt már nekem is velük dlgom,és párszor lerökönyödtem az összefonódásokon, és hogy képesek az ellenkzőjének az ellenkezőjét is bebizonyítani haéppen úgy kívánja az érdekük.


és hát igen, sajnos nincs pszich vizsg. orvosi előtt pedig igen nagy %-ra ráférne ...

én is néha már egészen megdöbbentő eseteket látok, és olyankor elgondolkodok h jézusúristen, ezt hogy engedhetik betegek közelébe egyáltalán? nemhogy gyógyítani ...

2013. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!