Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy ez a legtöbb...

Miért megy ez a legtöbb médiával kapcsolatos oldalon, meg itt is, és a facebookon is?

Figyelt kérdés

Azt utálom, hogy itt mindenki ugyanúgy r@sszista, a magyarok utálják a c1gányokat, c1gányok utálják a magyarokat (tisztelek a kivételeknek), ENNEK NINCS ÉRTELME, SEMMI KÜLÖNBSÉG -.-

A másik meg az, hogy szinte senki sem tud kulturáltan beszélni, csak itt szidják a másikat, hogy "júj, de k.öcsög, ba.szódj meg, szánalmas r.0hadék hazaáruló, buz!, gec!k, megöllek, m0cs0k, korcs blablabla" Nem lehetne szebben ezt kinyilvánítani? A magyar neonácik legtöbbje is így beszél, pedig ez nem lenne méltó még hozzájuk sem. És a náciellenesek is ilyen ronda módon vágnak vissza. Most így vakon ítélkezünk, gyűlölködünk, ez a divat, vagy mi? Az a szomorú, hogy az én generációm (tizenéves gyerek vagyok) is ilyen módon szidja a másikat, mégis miért, ennek mi értelme van?? Minden ilyen magyarnak szól, hogy fogalmazzatok szebben, van időtök bőven, hogy tanulmányozzátok a szókincstárat, és találjatok szavakat, amik emberhez méltóak.


:((



2013. szept. 11. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ők adnak hangot a véleményüknek. Én sem kedvelem a cigányokat (viszont vannak jófej cigányismerőseim, nem vagyok rasszista!), és pár szélsőséges dolgot kivéve, kivéve értelmesnek találom a náci politikát. De ha valakinek eltérő nézetei vannak, nem veszekszek vele mindjárt.

Buta és magát "nagynak" érző népség, aki mindenhol ezt hangoztatja, de ha már indokolni kéne, vagy akár Hitler életéről kérdeznéd, meg se tudna mukkanni.

2013. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó! Megpróbálok szebben fogalmazni egy ilyen rasszista szemszögéből.

Kedves mosdatlan új Magyar barátom. Légy szíves tégy úgym int a paradicsom amelyiket két héttel ezelőtt szétnyomott egy 45- ős cipő. Nőjenek rajtad nem ehető gombák, és végy egy jegyet India legeldugottabb zugába, és ha lehet a jegy ne retúr legyen , mert itt nekünk Ősmagyaroknak csípi a szemünket az illatod. Ha lehet, az édes anyukádat is fizesd be az útra, mert lehet, hogy ő sem látta még az őshazáját.

Na így sem jó mi?

Ezeket sosem fogod leállítani. Mindig a hatalmon lévő kormány engedékenysége, vagy szigora befolyásolja azt, hogy mennyit találkozol velük.

2013. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert az internetes kommunikációnak fontos jellemzője, hogy nem kell a másik szemébe nézni. Sőt, itt a gyakorin ráadásul még névtelenül is írhatunk, más oldalakon meg gyakran álnév mögé bújva.

Az, hogy nem kell a másik szemébe nézni, az magával hozza, hogy simán lebüdöscigányozhatom a másikat úgy, hogy esetleg a valós életben nem is cigány, vagy ha az, akkor is esetleg normálisabban néz ki, mint én. És simán leidiótázhatom meg leb!z!zhatom még úgy is, hogy esetleg nem is az. Nem kell látnom az arcán, hogy ez rosszulesik neki, illetve nem kell számolnom azzal, hogy esetleg bemos egyet. És ez a névtelenség, és az, hogy nem kell felelősséget vállalni, sok mindent kihoz az emberekből.


Amúgy őrizd meg a remek hozzáállásodat, ritka dolog, hogy egy tizenéves ezt nem elfogadja, hanem értelmesen átgondolja és elutasítja. Becsüllek érte!

2013. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert sajnos sok visszamaradott ember is megtanult gépelni.
2013. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!