Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annak, hogy interneten (hobbim...

Annak, hogy interneten (hobbimmal kapcsolatos oldalon meg facebookon) senki nem beszélget velem szívesen, lehet az oka, hogy túl sokat írok?

Figyelt kérdés

Elég sokat szoktam írni azokra, akik rendesek velem, mert magányos vagyok és jó beszélgetni másokkal. De előbb-utóbb mindegyik elfordul tőlem, kezd meglátszani rajtuk, hogy unják már nagyon a társaságomat, nem kívánnak beszélgetni velem de nincs szívük elküldeni a pokolba (bár legszívesebben talán azt tennék). Ennek lehet a sok üzenet az oka? Miért zavaró annyira a sok üzenet? Mennyit lenne szabad rájuk írni, hogy ne legyen zavaró?

(A legtöbb csak internetes ismerős de valamikor iskolatársakra is ráírok.)


2013. márc. 2. 12:52
 1/3 anonim válasza:
szerintem nem, mert ha sokat írsz ezzel azt jelzed, hogy szeretnél beszélgetni és te élvezed, valszeg az emberek csak lusták és mivel még a magyar emberek nagy része nem tudja kiffejezni magát rendesen ezért inkább nem ír semmit, vagy nem ismernek eléggé és nem tudnak mit írni, nem mindenki képes jól ellenni "idegenekkel"
2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
több imerősük van mint neked akikkel jól eldumálnak ezért fárasztod őket.
2013. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is ugyanigy voltam vele, tok rossz. :( Szerintem azert, mert nincs sok idejuk, vagyis inkabb maskent osztjak be, sok baratjuk van akikkel naponta talalkoznak, igy a netes baratok a hatterbe szorulnak.

Vagy, lustak/felenkebbek.

2013. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!