Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha pesszimista vagy depresszió...

Ha pesszimista vagy depressziós (vagy depi gyanús) voltál hogyan jöttél ki belőle?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a történetei érdekelnének akik nem fordultak pszichológushoz és a maguk erejéből változtak pozitív irányba. Hogy csináltad és jobban érzed most magad? Nem estél vissza soha ebbe a rossz állapotba?

2013. szept. 14. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

hazafelé mentem, november volt, szakadt az eső.

a bkv-ra alig volt pénzem, fűtés sem volt a minigarzon albérletemben, utáltam is ott lenni, inkább túlóráztam, mert ott legalább meleg volt.

épp azon gondolkodtam, h milyen rossz a világ, már 2 hete alig ettem, és a hónap végéig nem lesz elég a pénzem.

az eső meg szakadt, esernyőm sem volt, már tiszta víz volt mindenem, de a koszos kis albérletem még vagy 1 km-re volt a buszmegállótól.

ahogy a szakadó esőben lépkedtem, elestem vmiben.

felálltam, már a ruhám is koszos volt.

sírni tudtam volna , olyan ideges voltam.

megnéztem mi az, egy reklámtáska volt, benne vmi,ami nagyon be volt csomagolva.

mondom, otthon majd megnézem, futottam egész a lakásig.

aztán, hazaérve kibontottam...:):)

rengeteg, de rengeteg pénz volt, ennyit még életemben nem láttam.

másnap nem is mentem dolgozni, táppénzre mentem, majd felmondtam.

ebből vettem egy saját lakást, beiratkoztam pár szakmát kitanulni, és most havi váltásba járok ki Münchenbe szakácsnak egy luxus étterembe.

álomfizetésért.

aki elhagyta, annak köszönöm szépen a csomagot!

2013. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Phszihológus,nem orvos sem szakember..+ miért vájkálna bárki is a magánéletedben,majd megoldja helyetted?saját magad tudsz csak változtatni,mindenkinél lehetnek mélypontok,nálam is volt 5éve mikor egy Auto Elcsapott,és élethalál között voltam hetekig.
2013. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik lehetséges kiút a sportolás, például a futás. Először kisebb, majd egyre nagyobb célok kitűzésével és teljesítésével folyamatosan sikerélményeket jelent. A fizikai terhelés hatására endorfin termelődik a testedben, ami jóleső érzést okoz. A rendszeres testmozgás rendszert visz az életbe, ami segít a kiegyensúlyozott életmód fenntartásában. Nem véletlen a mondás: ép testben ép lélek.
2014. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!