Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós tünetnek számít...

Depressziós tünetnek számít az, ha valaki azt mondja kedvel én egyszerűen kétszínűnek hiszem? Nem is értem h mért szeretne bárki is elvárások nélkül!?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit ki vagy égve, és a környezeted nem éppen az önzetlen, ezért vagy ilyen.
2013. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem depresszio csak nyitva van a szemed.

Ha ugy erzed nem bizhatsz meg bennuk ne allj szoba veluk.

A depresszio az, mikor egyedul erzed magad, sehol sem talalod a helyed, és folyton ongyilkossagon jar az eszed...

2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi depresszió. Önbizalomhiányos vagy, esetleg rettentő mód gyanakvó, vagy te magad is kétszínű és saját magadból indulsz ki... te tudod, de az biztos, hogy nem depresszió. Mostanában divat lett minden kétperces rosszkedvet depressziónak kikiáltani.
2013. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az érzés általában alacsony önbecsülésből ered.
2013. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van cseppet sem érzem magam depressziósnak és nem akarok öngyilkos lenni ! Valószínű inkább az a bajom hogy sokszor csalódtam és nem tudok bízni !
2013. szept. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!