Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan lány itt aki le tud...

Van olyan lány itt aki le tud nyomni szkanderban egy átlagos, vékony de jó kondiban lévő fiút?

Figyelt kérdés
Ha találkozom egy erősnek kinéző lánnyal, gyakran kihívom. Mégsem találkoztam még olyan lánnyal, aki le tud nyomni. Ez azért meglepő, mert bár jó kondiban vagyok, de csak kardio sportokat űzök, nem gyúrok.

2013. szept. 14. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Ez a kérdés komoly? Egy férfit egy nő nem tud lenyomni szkanderban, csak ha hagyja.


A rózsafüzéres, rózsaszínpólós, kakiszínű nadrágos selyemfiúk nem férfiak, a tesztoszteron injekción edződött testépítők, akiknek az adatainál a nem résznél a nő van beírva sem nők.

2013. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Hogy itt van-e, azt nem tudom, de nem sok az esély rá.


A férfiak testtömegéből nagyobb százalékot tesz ki az izomtömegük, mint a nőknél, így ha "erősnek" is látszik, valószínűleg még mindig nincs annyi és olyan jól fejlett izomzata, mint neked.


Oké, hogy te "csak" kardiozol, de ha nem (izom)teljesítménysportokat űz a nő, nem valószínű, hogy szkanderban lenyom.

2013. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán lenyomnálak :D
2013. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Persze hogy van olyan nő aki letud nyomni szkanderben...

Pl: egy testépítő,vagy egy hivatásos női szkanderozó is..

itt egy hölgy aki ellen nem sok esélyed lenne : [link]

2013. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokan,pl. akik gyúrnak.
2013. szept. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdés természetesen nem arra vonatkozott, hogy van-e extrém eset a vilgáon. A kérdés az, hogy a normális lányok közül, akik ezt olvassák, van-e olyan, aki szerint le tud nyomni. Kétlem.
2013. szept. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!