Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csupaszarcú, nagymellű fiúként...

Csupaszarcú, nagymellű fiúként csak a vékony, kedves, átlagos lányok vonzanak, de ők már mind foglaltak, miért?

Figyelt kérdés

Persze, a "külön rétegről" most nem beszélek, mert engem ők nem annyira érdekelnek, de mostanában már szinte "mindegynek látom" a dolgot. Örülnék, ha lenne valaki, aki kedves, szép, és okos.

Az a szomorú helyzet, hogy, amint a kérdésben is írtam, szinte nincs arcszőrzetem, csak ritkás pihék, és a melleim is nagyok fiú létemre (Gynecomastia). A hormonvizsgálatom szerint, alacsonyabb a tesztoszteron-szintem a kelleténél. (9,9-53,2 között a megfelelő, nekem pedig 7,82). És a szexuálhormon-kötő-glob. szintem is alacsony. Mindezek ellenére, nem adnak hormonpótlást.

Megemlíteném azt is, hogy mostanában nagyon elhíztam. 78 kg-ról 98-ra, néhány hónap alatt. (183-4-5 cm körüli a magasságom.)

Idegbeteg is vagyok azon kívül, hogy még nem volt kapcsolatom.

20/f


2013. júl. 1. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gynecomastia már TB-ra is műttethető úgy tudom.
2013. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Idegbetegség ellen szedjél hangyát boxkesztyűvel.
2013. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm, viszont a többi bajom így nincs megoldva.


Második, ez jó volt! :D

2013. júl. 1. 22:52
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
2-es tisztában vagy te ennek az elváltozásnak a mentális terhével? Jobban tennéd, ha befognád a lepcses p...ádat és elmennél aludni.
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az idegi gondjaim csak részben a Gynecomastia "miatt jöttek elő". Alapból, születésemtől kezdve beteg vagyok ilyen idegi téren.
2013. júl. 1. 22:55
 6/20 anonim ***** válasza:
A 4es mondom, hogy nemsoká bekövetkezik az alvás, mint tevékenység. De jobb lenne, ha nem titkolnád a felhasználó nevedet!
2013. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vészes, de megoldható dolgok ezek.
2013. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az idegbetegséget nem lehet gyógyítani, csak gyógyszerekkel szinten tartani, melyek mellékhatása "lerontja" a tesztoszteron-szintet is többek között.
2013. júl. 1. 23:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam már...
2013. júl. 1. 23:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem akarlak megbántani, de ha őszinte véleményt akarsz: azért, mert nem sok lányt vonzanak a nagymellű, idegbeteg srácok.
2013. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!