Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy egy ember magának...

Az hogy egy ember magának való az ennyire kinézendő tulajdonság?

Figyelt kérdés

Mai napon bevallottam az osztályfőnökin, hogy jobban szeretem egyedül eltölteni az időt, mint másokkal.Bármikor.

Erre persze mindenki üvöltötte hogy rohadt antiszociális.Most nagyon utálnak, mintha azt mondtam volna hogy megölöm őket holnap, vagy nem tudom.


Én nem érzem ezt akkora bajnak.

Igazából én mindenkivel jól el tudok beszélgetni. (megjegyezném, hogy biztos nem én indítanám a beszélgetést)


És engem nem egy görnyedt, félős embernek kell elképzelni.


2013. szept. 18. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyesmi nem "menő", nincsenek hozzászokva azok, akik a külső elvárásoknak akarnak folyton megfelelni. Ne is törődj velük, nincs sok eszük.
2013. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban nem kifizetődő ilyet mondani, hogy jobban szeretsz egyedül lenni, mint másokkal, még ha igaz is :)))Mert ez olyan, mintha azt mondanád: nem kell a társaságotok, inkább elvagyok magam, minthogy a ti hozzászólásaitokat (hülyeségeiteket) hallgassam.


nem baj, persze, hogy nem baj, ha egyedül jobban érzed magad, ráadásul a társaságkedvelő emberek is szeretnek időnként egyedül lenni. Vannak kegyes kis hazugságok, amik nem olyan nagy bűnök, mégsem válasz általa "antiszociálissá" vagy más egyébbé. Az emberek amúgy is szeretnek bélyegeket ragasztani másokra...

2013. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem is úgy fogták fel ,hogy ők engemet nem érdekelnek.
2013. szept. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!