Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam? Többi lent.

Mit gondoltok rólam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, visszafogott vagyok. Jobban szeretek a háttérben maradni, elég szótlan vagyok.

Nincs szükségem barátokra. Csak a sport érdekel (tornász vagyok). Ritka Pillanatok egyike amikor nevetek. A szüleimet nagyon szeretem es értük bármit megtennék.

Mit gondoltok rólam?

Min kellene változtatni?

Megkérném a kommentelőket, hogy nemet és kort is írjatok.

16/F



2013. szept. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz változtatni, ha neked így jó?
2013. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden ember egyedi és más,te ilyen vagy.De ha jól érzed magad a bőrödben akkor miért akart változni?

18/L

2013. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem így jó ahogy van,de a Szüleim azt szeretnék ha legalább egy kicsit változtatnék.

Sokan mások is mondták már. Viszont nem tudom hogy hol kezdjem, teljesen tanácstalan vagyok :-(

2013. szept. 19. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmin, ha neked így megfelel, én sem szoktam társaságba járni bár én már 30 vagyok, barátokkal is csak ritkán találkozom (bár neten minden nap beszélünk), és sokszor meg is kapom a magamét hogy ez nem normális, miért nem járok emberek közé. Viszont szeretem a családomat, szeretek velük lenni. Nem látok ebben semmi kivetnivalót. :)
2013. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Levka Reina válasza:

Lehet, hogy nincs igazam, de bennem felmerült: Nem lehet, hogy akaratotokon kívül, a szüleiddel élsz túl erős szimbiózisban, ezért nincsenek barátaid, csak ezt Magadnak sem vallod be, és a szüleid sem ismerik fel?

38/L

2013. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!