Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki minden nap drogozik? Illetve, ha nekem sok ilyen van, rólam mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 23:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Semmit.
2013. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
háááát, azt hogy te is, vagy legalábbis minimum kipróbáltad. ezen kívül mást nem, de ez bőven elég ahhoz hogy többet ne érdekelj, ha esetleg az a kérdés lényege.
2013. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen, a bátyám. Mondjuk nem minden nap, de a fizetése jelentős részét erre költi. És igen, pontosan annyira szánalmas alak, mint amilyennek hangzik.


Mivel nem tudom, hogy te is fogyasztasz-e, így csak annyit tudok rólad, hogy rossz társaságban vagy.

2013. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szerintem semmit nem jelent az, hogy neked van-e ilyen ismerősöd vagy nincs..
2013. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Madarat tolláról...

Nincs különösebb gondom a fűvel pl. ha valaki időnként szív, de bármit is használni, grog, alkohol napi szinten az már gáz, ott valami probléma van!

2013. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
mit szedtek?
2013. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A fél osztályom ilyen,és ez azért elég nyomós ok arra,hogy én is beálljak közéjük. De nem teszem,pedig második éve húzom velük már. Sőt,életemben nem próbáltam egyiket se,és még részeg se voltam úgy igazán...Persze kínálgattak,piszkáltak,hogy nem csatlakozom,de idővel elfogadták,hogy nekem más az értékrendem és ettől független nagyon szeretem őket,mert emberileg teljesen rendesek. :) Nem az ismerősöktől függ,milyen vagy,és a barátaidtól is csak kis részben. Attól függ,mennyire erős a jellemed és mennyire vagy képes ragaszkodni az általad elképzeltekhez és nem hagyni magad belevinni a rosszba. Nem befolyásol semmit,ha ismersz ilyen embereket.:)
2013. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ja,és 17L :)
2013. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
volt pasim, 4 évig együtt voltunk. ennek ellenére soha nem éltem vele, még ki sem próbáltam, hiába kínálgatta. engem nem érdekel, az ő szervezete, az ő élete, úgy cseszi el ahogy akarja. el is szívta az agyát.. már nem is vagyunk együtt.
2013. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
mariskát szívott?
2013. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!