Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban fiúktól és férfiakt...

Elsősorban fiúktól és férfiaktól kérek választ! A lent leírt dolog természetes egy tizenkilenc éves srácnál, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Tudom hogy amikor a haverjaival beszélget, a barátom száját nagyon néha (kb. 1 félévben 1-szer) elhagyja a mondat hogy ő soha nem fog megházasodni. 4 éve ismerjük egymást és vagyunk együtt, és a gesztusaiból úgy érzem nagyon szeret engem és ragaszkodik és még szokta is mondani hogy szeret, és érződik a kötődése. Tudom, hogy ez a bizonyos mondat nagy ritkán mégis el szokta hagyni a száját amikor a haverjaival chat-el/beszélget. Tudom hogy csak 19 éves, de ez akkor is rosszul esik egy kicsit. Lehetséges hogy nem szeret annyira mint amennyire én úgy érzékelem a felém irányuló megnyilvánulásaiból, vagy komolyan szeret, csak feleslegesnek tartja a házasságot? Vagy arról lehet szó hogy csak játssza a macsót(az amúgy zömében egyedülálló) haverjai előtt és csak azért mond ilyeneket? Tudom hogy nincs a pasikban rosszindulat csak néha kicsit furcsák..Légyszíves adjatok némi infót, útmutatást hogy mégis hogyan kéne ezt kezelnem! Köszönöm!

2013. szept. 23. 15:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy nem szoktunk veszekedni, elég harmonikus a kapcsolatunk és sok mindenen keresztül mentünk már. Mind ezek mellett elég jó nő vagyok. Ezeket kihagytam.
2013. szept. 23. 15:43
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondja mert nem szeret, hanem mert sok férfi nem szereti a olyan szoros kötődést, mint a házasság. Egyesek úgy gondolnak a házasságra mint egy rövid pórázra, ezért nem vagyunk úgy oda érte.
2013. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Ha tiniként kerültetek össze, akkor ne várd, hogy házasság lesz a vége. Neki is még kell 5-6 év, mire megnősülhetne. Az pedig igen hosszú idő.
2013. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2013. szept. 23. 15:50
 5/19 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz hosszú kapcsolat, házasság meg pláne. Mindig előjön az, hogy mással milyen lehet és kell a változatosság is.

Azért az kemény, hogy 17évesen összejöttél egy 15évessel:D

2013. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férdi de nem jelentenek rosszat ezek amiket leírtál egy 19 éves srácnál. Még szép hogy nem akar házasodni most. Majd egyszer akarni fog, csak úgy fogalmaz jelenleg, hogy soha nem akar. Csak szeressétek egymást ahogy eddig, fiatalok vagytok mindketten. Az ilyesmin ráérsz később agyalni.
2013. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös, nem piszkálásból, de megtudhatom hány éves vagy?
2013. szept. 23. 16:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék megházasodni. Semmi köze ahhoz, hogy mennyire szereti-e valaki a párját. A házasságot nem azért találták ki, hogy milyen jó, hogy a szerelmesek csinálnak ilyet, hanem a pénz, érdekek, kapcsolatok miatt. Ráadásul egy válás az lehet ám pokoli. Az én szüleim is elváltak még régebben, és egyáltalán nem igazságosan osztoztak... Már csak ezért sem éri meg megházasodni, mert a végén jól pofára lehet esni vele.
2013. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De épp ez az. A házasság arról szól hogy vele akarja leélni az életét, és el sem tudja, nem is akarja elképzelni hogy valaha elválnak. Ilyenkor szabad házasodni, mert ilyenkor a biztonságos. De ha valaki olyannal jár együtt akiről nem tud ilyesmit elképzelni azt a kapcsolatot nincs is értelme elkezdeni mert tulajdonképpen már elkönyvelte magában hogy egyszer úgyis szétmennek. Ha valaki arra gondol hogy "de mivan ha elválunk" az már rég rossz. Ha komolyan szereti a párját, akkor ez fel sem merül benne és kész elvenni. És ezt nem a mi esetünkre mondom mert fiatalok vagyunk. Hanem egy egészséges felnőtt emberre gondolva (25-30)
2013. szept. 23. 16:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Senki nem úgy házasodik, hogy majd úgyis válás lesz a vége.

Minden házasság úgy indul, hogy "nagy szeretet, boldogság, örökké együtt"... Azzal meg te is tisztában lehetsz, hogy már egy jó ideje több válás van évente, mint házasság.

A privátban feltett kérdésedre: 25.

2013. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!