Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban fiúktól és férfiakt...

Elsősorban fiúktól és férfiaktól kérek választ! A lent leírt dolog természetes egy tizenkilenc éves srácnál, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Tudom hogy amikor a haverjaival beszélget, a barátom száját nagyon néha (kb. 1 félévben 1-szer) elhagyja a mondat hogy ő soha nem fog megházasodni. 4 éve ismerjük egymást és vagyunk együtt, és a gesztusaiból úgy érzem nagyon szeret engem és ragaszkodik és még szokta is mondani hogy szeret, és érződik a kötődése. Tudom, hogy ez a bizonyos mondat nagy ritkán mégis el szokta hagyni a száját amikor a haverjaival chat-el/beszélget. Tudom hogy csak 19 éves, de ez akkor is rosszul esik egy kicsit. Lehetséges hogy nem szeret annyira mint amennyire én úgy érzékelem a felém irányuló megnyilvánulásaiból, vagy komolyan szeret, csak feleslegesnek tartja a házasságot? Vagy arról lehet szó hogy csak játssza a macsót(az amúgy zömében egyedülálló) haverjai előtt és csak azért mond ilyeneket? Tudom hogy nincs a pasikban rosszindulat csak néha kicsit furcsák..Légyszíves adjatok némi infót, útmutatást hogy mégis hogyan kéne ezt kezelnem! Köszönöm!

2013. szept. 23. 15:40
1 2
 11/19 LeftBehind ***** válasza:

Én sem akarok soha megházasodni. Két okom van erre:

1.Papot még a holttestem közelébe se engedjenek.

2.Nem írok alá semmilyen papírt hogy bizonyítsam,szeretem a másikat.


Persze ha már együtt élünk,tarthatunk egy szimbolikus lakodalmat ahol mondjuk egy közös barát ad össze minket sőt még a gyűrű hordásában is benne lennék,de semmi hivatalos.

2013. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Berni a neved? :D
2013. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 LeftBehind ***** válasza:
Mármint nekem?
2013. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan ostoba hogy eláruljam a nevem egy ilyen oldalon:D De amúgy nem vagyok Berni
2013. szept. 24. 17:56
 15/19 homo ludensz ***** válasza:
A házasság úgy érzem neked bizony fokig egy révbeérést vagy hasonlót jelent.Klasszikus értelemben véve az is hiszen azt vállalnátok hogy jóban s rosszban,egészségben, betegségben kitartotok a másik mellett.Közösen használtok mindent a kanáltól a lakásig és még amit meg tudtok szerezni.Közös lesz majd a gyermek vagy gyermekek és ez már felelősség.Itt már nem az dominál hogy ki jobb az ágyban meg hasonlók. Két felnőtt ember döntése a házasság ami a papírnál sokkal több mert az csak egy jogi formula.
2013. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak eléggé stimmel a sztorid egy "ismerősömre". Nyilván egy keresztnév alapján senki se fog lenyomozni.
2013. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az 5-os jol mondja. 15 eves kora ota egy csajjal??? Ez szted normalis? Persze meg mindig lehet belole hazassag, de nem nagyon van ertelme: abbol, amit irtal, az jon le, h a baratod vhogy igy gondolja: "egyutt maradunk, amig jol erezzuk magunkat igy". Ez pedig hosszabb tavon biztos kudarc, aminek vagy valas, vagy egy pocsek hazassag lesz a vege. Valszeg jobban szeret a srac, mint azt maganak is bevallja, de az is lehet, h csak azt "hiszi" hogy szeret. Velem is elofordult az elso es masodik kapcsolatomban, mindkettoben pofara is estem. Most a harmadiknal tartok, mar 5 eve, es azt mondom: harom a magyar igazsag ;) A fiatal fasziknak kellenek a fajdalmas pofonok, h magukhoz terjenek es "felnojenek". Most szakits vele, akkor talan egymasra talaltok meg valamikor. Bar annak sincs sok eselye, de addigra nem fogod banni, hidd el.
2015. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Csak az a baj, hogy valójában 70 éves vagy és férfi :D
2017. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Halijo, 5-os vagyok, 40 eves. Ez kulonben teljesen 'normalis', hogy ilyeneket mond. Majd beno a feje lagya Ez ilyen macho-skodas, ami ebben a korban meg belefer. Egyebkent egyutt vagytok meg?
2017. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!