Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok mindig skypon...

Miért akarok mindig skypon beszélni a barátaimmal ha itthon nem szeretek a csaáddal?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem .. 13 fiú vagyok és elég hogyismondjam gatyi életem van persze szeretem élni .. De hát szerintem te se annyira szerete az injekciót beani minen nap 18 éves koorodik az injekiot vagy pl nekem Londonba vannak a tesóim egyedül nevel engem és a növérem.. nemértem miért van ez ..Nemistudom olyan fura ez a kérdés de valahogy felbukkant nekem az, hogy nagyon akarok mostanába a barátaimmal skypon beszélni.. Hallani akarom a hangjukat .. Itthon utálok beszélgetni a családdal úgy érzem mint ha a szieszáj ( nemtom leírni :D ) ban lennénk és engem kérdezősködnek.. Ez most csak azért van mert ilyen vagyok ?? Vagy attól, hogy szerelmes vagyok ( vagy ennek semmi köze hozzá ?? Előre is köszönöm a válaszokat !!
2013. szept. 24. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Először: Ez most milyen nyelv? Másodszor: Ha nem szeretsz beszélni a családdal azt jelenti, nem alakult ki köztetek ilyen bizalmas kapcsolat. Barátaiddal laza vagy, önmagadat adod.
2013. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem húzzál aludni, és holnap nagyon figyelj nyelvtan órán!
2013. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!