Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek jó ötlet ha a...

Szerintetek jó ötlet ha a gyed lejárta után a párom marad itthon a gyerekkel? Féltem az állásom ezért akarok visszamenni dolgozni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én is szeretném ha nem csak én maradnék itthon bár ez még a jövő dolga, de neki is jár egy kis "szabadság" a gyerekkel.
2013. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is itthon maradtam mert a feleségem többet keresett mint én és a munkahelye is stabilabbb mint az enyém.
2013. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha éppen nincs munkája és nem talál másikat, akkor persze.

Egyébként pedig egy átlagos családnál sajnos már luxusnak számít, ha a gyerek 2 éves kora után az egyik szülő gyes-en van, legfőképpen ha az apuka az :(

Azért egy férfi még a legrosszabb esetben is meg tud keresni kb. 100e Ft-ot, ami pont a 4x-ese a gyes-nek. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de azért havi 75e Ft-ra nem lehet azt mondani, hogy aprópénz :)

2 évesen pedig már simán mehet bölcsibe a kicsi, a legtöbb gyerek akkor kezdi.

Persze, mindenkinek a magánügye, hogy mit-hogyan csinál.

Ja és semmi bajom azzal, hogy az apukák is otthon maradjanak, 2 ismerősnél is úgy volt, hogy a tgyás alatt anyuka volt otthon, majd a baba 6 hós korától apuka ment gyed-re, mert a max. gyed-et ő is megkapta, viszont anyukának magasabb volt a bruttó bére.

2013. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!