Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szülők...

Miért van az, hogy a szülők ha hangosan hallgatok vmit akkor kíváncsiskodnak?

Figyelt kérdés
Fülhallgatóval hallgatok mindent, mert idegesít hogyha kíváncsiskodik mit csinálok. Magánügy. Amm meg haverokkal beszélgetek, játszok. (nem lövöldözős) utálom az ilyen fajta játékokat ja amm fiú vagyok 11 éves :P

2013. szept. 25. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem üvöltetem normális hangerőn persze
2013. szept. 25. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert 11 éves vagy, gyerek, ők meg szeretnének az életed részei lenni, megismerni, hogy téged mi foglalkoztat, vigyáznak rád, féltenek. Örülj, hogy odafigyelnek rád. :)


Finoman lehet nekik jelezni, de szerintem ennyi idősen nem veszik annyira komolyan a magánügyeidet, ez valahol (még) természetes is.

2013. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó tudom én is szeretnék sok időt tölteni velük de nem megy rohan a világ rohannak az emberek :( kár de akkoris néha szeretnék egy kis nyugit és szépen megmodom nekik hogy lécives eddig ne utána igen, mert megy pl a kedvenc sorozatom stb.
2013. szept. 25. 16:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Életem részei örökre :P ez nem kétséges
2013. szept. 25. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
11 évesen még semmilyen kötelezettséged nincs, ami miatt olyan rohanó világban kellene élned. Az egyetlen dolgod, hogy nyolcra beérj a suliba. Azért kíváncsiak arra, hogy milyen zenéket hallgatsz is, mert nem szeretnék, hogy az értékrended, világképed egy negatív irányba kezdjen süllyedni. Ha sokat hallgatsz valamit, annak képes leszel azonosulni a gondolataival, főleg, hogy még bőven a nagyon befolyásolható korban vagy.
2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!