Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is elő szokott forduln...

Veletek is elő szokott fordulni, hogy minden ok nélkül sírva fakadtok?

Figyelt kérdés
Pl. meghallotok egy dalt, vagy láttok egy képet, bármit, és hirtelen elkezdtek sírni? Kivel milyen ilyen esetek történtek meg?

2013. szept. 26. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En csak akkor sirok eg picit ha nagyon kimerultam es faradt vagyok.

Dalon es kepen nem.

2013. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néha igen, mikor nagyon sok feszültség és stressz gyűlik össze bennem. De attól is lehet, ha túl nagy a bizonytalanság körülötted, az is egyfajta stressz.
2013. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerotoninhiányos vagy, ezt okozhatja mentális betegség vagy drogfogyasztás is. És meleg is lehetsz tőle: [link]
2013. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs mentális betegségem, drogokat nem fogyasztok. Meleg sem vagyok (vagy legalábbis eddig egy azonos nemű sem panaszkodott, hogy meg akartam őt környékezni) :)))


Egyik ismerősöm azt mondta, lehet, várandós vagyok.

2013. szept. 26. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:

"Tudtommal nincs mentális betegségem"

A depressziót nehéz saját magunkban felismerni.

Rengeteg ember depressziós, akik nem is tudják magukról. :(

2013. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz...és amúgy pl. milyen ételekkel - italokkal lehet növelni a szerotonin szintet?
2013. szept. 26. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:

"(vagy legalábbis eddig egy azonos nemű sem panaszkodott, hogy meg akartam őt környékezni)"


Szóval mindegyik belement panaszkodás nélkül? :)


Amúgy kétlem, hogy bármi köze lenne a szerotonin szintnek a melegségnek. Ha ennyire biztos lenne, hogy befolyásolja, akkor nem beszélnének rejtélyként a dologról, hogy vajon mitől alakul ki.


Amúgy én nem szoktam bármin sírni, csak ha nyomós okom van rá.

2013. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem mentek bele panaszkodás nélkül :D Egyszerűen csak nem kívánom őket, ez van :))))


Igen, ez a fura, az esetek többségében én is nyomós okkal sírok, vagy még akkor sem, de néha megkörnyékez valami hangulat, dallam, szomorú (vagy nem is feltétlenül szomorú, csak elgondolkodtató) kép, és megered a könnyem.

2013. szept. 26. 17:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn legutóbb sírva fakadtam egy kemény metál számon,nem tudom miért :D
2013. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én csak dalon, mert úgy érzem nagyon az érzéseimhez illik a szövege.
2013. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!