Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Bennem van a...

Miért van ez? Bennem van a hiba? Vagy csak még nem találtam "normális" lányt?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ha törődök egy lánnyal, odafigyelek rá stb... akkor megkedvel, s nagy eséllyel összejövünk. A kapcsolat közben még többet törődök vele, figyelek rá (még amikor a sminkről beszél, akkor is!!)... És egyszer csak az történik, hogy a csaj szakít. Azzal az indokkal, hogy: "Te annyira igyekvő és figyelmes, jó srác vagy... s ha veled vagyok, mindig eszembe jut, hogy az előző pasim milyen bunkó volt, és nagyon fáj, hogy ilyen élénkek lettek a múltbéli kapcsolataim..." (szóval ilyenek, hogy én az ellenkezője vagyok szerinte a bunkóknak, és ha az előzők is ilyesmik lettek volna, mennyivel szebb lett volna minden...).Én sem értem pontosan mire gondolhatnak, ezért kérdezem meg itt. :D Koromhoz képest (15 év) próbálok "normális" lenni. Ez eddig 3x fordult elő.(megjegyzem, sokat sportolok,nem ego-ból, de helyes is vagyok, normálisan tanulok, nyitott vagyok mindenre...) És a kérdésem: Miért alakulhatott ki ez? Köszönöm előre is a normális válaszokat!:) (15/Fiu)
2013. szept. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
pff. ne legyél annyira udvarias, mert nem szeretik. legyél vicces, vagány, céltudatos, azért szakítanak, mert nem látják benned csak azt, hogy papucskodsz, nyalizol, semmi kihívást nem találnak benned. és rögtön szakítanak, ha akad nekik egy "rossz fiú" ez így van! te is ráfogsz idővel jönni! ne babusgasd őket mert megszívod! ezzel nem azt mondom hogy legyél velük bunkó, ne mert aztse szeretil! legyél csibész és ne járj mindig a kedvükre, mert nem fogják meghálálni, hogy figyelmes vagy velük és a tenyereden horozod őket! Utálják !
2013. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok egy barátot várnak és egy barátnőt kapnak helyette. :) Egyébként ritka normálisnak tűnsz a korosztályodhoz képest, annyi az egész, hogy neked kell a férfinak lenni egy kapcsolatban. Ez még nem jelenti automatikusan azt, hogy bunkó is leszel, de a "Nekem hiába mondod, f_ingom sincs a sminkekről" mondatot mindenképpen gyakorold. :)
2013. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs veled, ahogy idősödsz, úgy fognak egyre jobban értékelni a NŐK. Persze van rá esély, hogy ennyire fiatalon valakinek sikerül normális párt találni, de azért elég kevés (nemtől függetlenül).

Párom (30/F) hasonlóan figyelmes, sokszor tényleg olyan, mint ha a "barátnőm" lenne, de én ezt nagyon is értékelem benne, már régóta. És ezalatt nem azt értem, hogy nőies, vagy hogy képtelen férfiként viselkedni, még mielőtt félreértene valaki.

2013. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! :) Azt azèrt mèg hozzà teszem, hogy èn is szoktam vadulni, de akkor nagyon-mivel szólógitàros vagyok, kötelezô :D - .
2013. szept. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!