Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít a visszapillantó...

Lacesz89 kérdése:

Miért világít a visszapillantó tükörben lévő index a féklámpa helyett? A hiba nem folyamatos! Ilyenkor még megbolondul az index visszajelző és nem működik a szivargyújtó! Ha elmúlik a hiba akkor minden vissza áll a normális állapotba.

Figyelt kérdés
Valamilyen kontakt hibára gondolok.Fiat ducato(2008,120Mjet)Segítsetek pls!
2013. júl. 1. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Test kontakttal van gond jó eséllyel. Az produkál ilyen hibákat is. A megtalálása meg nem épp egyszerű.
2013. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát már mind a 2 oldalt megnéztem a féklámpákat,indexeket,semmi kilazult csavar,szakadt kábel.Wd40et kapott minden és még mindig nem jó :(

Nem beszélve a biztonsági öv visszajelző őrjítő sípolásáról(aminek bekapcsolt övnél nem kellene szólnia)...

2013. júl. 1. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a motorommal jártam így. LED-es visszajelzők meg az irányjelzők játszottak karácsonyfát össze-vissza. Aztán egy műszerkábel a motorblokkra és a visszajelzők test pontjára és meg is javult rögtön. Aztán behúztam oda is egy testkábelt. Hiába a sok-sok fém tiszta fémes kontakt. Mégis kevés volt.
2013. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!