Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki menő?

Nem kell lepontozni! kérdése:

Mitől lesz valaki menő?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy valaki cigizik/iszik hanem hogy milyen tupajdonságai vannak?
2013. szept. 27. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt így nehéz leírni, az összkép a fontos.

ha abból vmi is hibádzik, akkor már nem vagy az...

2013. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Közvetlen, szép/helyes, stílusos, vagy egyedi. Persze ez lehet közhely, nem biztos hogy csak a szépek lehetnek menôk, stb.
2013. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél csúnya. Nem kell tökéletesen szépnek lenned, de adj magadra.

Először is: fiú vagy vagy lány? Nem mindegy. Hogyha megírod, akkor tudok írni tanácsokat, akár priviben is.

2013. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.:-D
2013. szept. 28. 10:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Kreol bőröm, barna szemem és barna hajam van. Többen is mondták hogy jó nekem hogy hosszúak a szempilláim meg hogy van a bőrömnek színe. :-)
2013. szept. 28. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Ehhez olyan környezetre és társaságra van szükség akik követni akarnak mert érdekes vagy számukra.

Általában ez nem egy kialakuló dolog.

Például ha egy adott iskolába húzol le 8 évet akkor ott te már nem leszel soha mert mindenki ismer. Ismerik a hibáid a gyengeségeid. De ha olyan helyre tévedsz ahol nem ismernek ott máris menő vagy ha olyan vagy amilyennek képzelnek. Gyakran olyan tulajdonságokkal ruházzák fel az illetőt amilyen nincs is. És míg nem veszít addig menőnek godolják mert hát a menők sose vesztenek. De olyan ember meg ugye nincsen aki mindíg nyer. Ez olyasmi mint az hogy sztárokat emelünk ki a tömegből és csodálni kezdjük öket mert más is azt teszi. És tény mi tény a menők általában jól néznek ki. Azaz valahol itt kezdődik minden. Hiszen párosítjuk a szépet a jóval tudat alatt.

2013. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerinted az menő, ha valaki cigizik és iszik? Mindkettőt űzöm, de nem verem nagy dobra, mert szerintem szánalmas, úgyhogy most megleptél! :)


Társaság függő, hogy ki menő, és ki nem. Az én társaságomban az a menő, aki önmagát adja, és leszarja mit gondolnak róla. Aki kiáll a barátaiért. Aki nem otthon kockul, hanem eljön teázni vagy kávézni a barátaival.

És még rengeteg dolgot feltudnék sorolni.


De olyan társaság is van, ahol az a menő, aki minden hétvégén más fszán ugrál, vagy más csajt kúr...

2013. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem mondtam hogy az a menő, de ha nem irtam volna le, gondolom lenne pár ilyen válasz!
2013. szept. 28. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi a menő, relatív. 16 évesen menő, ha valaki hetente új ruhába megy be reggel suliba, 18 évesen menő, ha motort kapsz érettségire, 19 évesen menő, ha jó albérletben laksz és sokat bulizol az egyetemi éveidben, 23 évesen menő, ha az évfolyamtársaidat megelőzve sikerül lediplomáznod, 25 évesen menő, ha kapsz egy jó állást, 30 évesen ha lesz egy klassz lagzid, 40 évesen ha jól nevelt gyerekeid vannak... Szóval így vásárolj dögivel 16 évesen divatos ruhákat :D pár év múlva más lesz a menő, na meg a divat is változik addig :D Na jó, ez a vicc része volt. Kismillió dologtól függ, hogy mi a menő, pl. attól hogy hol élsz, milyen a baráti köröd. Ne felejtsd el, nem csak az az egyetlen út, ha megteszel mindent azért, hogy menő legyél a barátaid szemében. Alakíthatod úgy a baráti körödet is úgy, hogy menő legyél. Állj ki magadért, add önmagad, mutasd a jó oldaladat, keresd a hozzád hasonló értékrendű embereket. Nehezebb, de őszintébb út.
2013. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!