Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy számomra fura dologról...

Jánosgazda kérdése:

Egy számomra fura dologról szeretnék kérdezni. Veletek is már történt hasonló?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy Hitler beszéd, amit ha bármikor meghallok, akkor annyira libabőrös leszek és megtelik a szemem könnyel, és a libabőrt alig tudom ,,abbahagyni", pedig utálom Hitlert, és semelyik másik beszédénél nem szokott ilyen lenni, mármint kipróbáltam, hogy másik beszédénél így van-e. De nem. És tényleg utálom azt az embert, illetve utálom is meg olyan közömbös vagyok vele, valamit jól csinált, valamit nem, na mindegy ebbe ne menjünk bele. Amikor ezt a libabőrt érzem, teljesen beleélem magam akaratomon kívül is, és ez egy kicsit ijesztő. Mármint nem mint a führer, hanem mint egy sima ember aki ott van a beszéden. Kérlek valamit írjatok, csak mert ez engem annyira idegesít. Köszönöm!

2013. szept. 28. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt még hasonló és nem is fog, mert elég nehezen lehet engem befolyásolni. Egyébként nem meglepő dolog, hiszen Hitler elég karizmatikus személyiség volt és a szónokláshoz nagyon értett és ennek a kettőnek a kombinációja hozta meg számára a sikert, mert ahogy téged is, úgy több ezer embert is képes volt így magával ragadni.
2013. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már ilyen.
2013. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

velem a rettenthetetlen című film egyik jeleneténél van ez.

a stirlingi csata után wallace körülnéz,felméri az embereit,bólint nekik hogy szép munka volt majd felemeli a kardját és üvölt,mint egy állat a csapata meg visszaüvölt neki.

az nagyon tuti jelenet és akárhányszor megnézem borsózik a hátam:).

https://www.youtube.com/watch?v=zASZxsbXwDs

2013. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És melyik az a Hitler beszéd?

Talán több segítséget kaphatnál ha leírnád,hogy miről van szó.

2013. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát egy pártbeli beszédről, amit az SA-nak és az SS-nek szól
2013. szept. 28. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ennél lettem libabőrös (nem beszéd):

[link]

mikor rámegy a jégre és megtartja magát

na meg ez:

http://www.youtube.com/watch?v=tFrjrgBV8K0

mind a 2-t a Boston Dynamics csinálta, de van tehén nagyságú is az elsőből.

Én ezeknél lettem libabőrös hogy mennyire jól beprogramozták.

2013. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha utálod,akkor miért hallgatod,illetve miért idegesít ennyire? vagy mindennap meghallgatod? nem értelek...
2013. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 David82 ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor ne hallgasd.
2013. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hitler zseniális szónok volt. Gondosan előkészítette a beszédeit, amik precízen kiagyalt koreográfia szerint zajlottak, tulajdonképpen már teátrálisnak volt mondható. Pontosan tudta, hogyan kell hatni az emberek tudatalattijára, azon belül az érzelmeikre. A belépőit is pontosan megtervezte. Nem te vagy az egyetlen, aki ezen elérzékenyül, ebben nincs semmi ciki, egyszerűen hat rád, ami csak azt fedi, hogy nem vagy egy érzelemmentes szociopata barom.
2013. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hitler tudott jól beszélni ezért is szerzett annyi támogatót magának.

Amúgy meg sokan azt sem tudják hogy Sztálin 168milió embert küldött a halálba míg Hitler valami 2 milliót. Szóval toplistába sincs. Nézz utána.

2013. szept. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!