Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem számomra elviselhetet...

A férjem számomra elviselhetetlenül bánik a kisfiunkkal. Volt már valaki hasonló helyzetben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eleven a gyerek,sőtt,még lehet finoman fogalmaztam,de ahogy az apja bánik vele,nekem nagyon fáj..Ha rosszalkodik,ok,nevelje,legyen szigoru,de sokszor a semmiségekért is olyan durván szól rá,szinte eltorzul a feje,ijesztő és sajnos "gyakran" bántja is..A nevelési tanácsadóban azt mondta az orvos hogy a fiu-apa kapcsolatban vannak a gondok,javasolták a büntetést és az apai törődést,szeretet kimutatást.de semmi nem változott,azóta eltelt egy év..szánalmasnak tartom hogy valakinek könyörögni kell hogy magátol játszon a saját fiával,vagy csináljanak közös programokat,vagy hogy egyáltalán szeretgesse..szerintem nem is szereti őt.már a váláson gondolkozok,csak nem tudom hogy a gyerekkel jot teszek-e,mert ezektől a dolgoktol függetlenül,ragaszkodik az apjához
2013. febr. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
89%

Hogyan bántja? Mit csinál vele? Mire fel bántja pl. ?

Részletezd.

2013. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős a fiad? És a férjed?
2013. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
amikor pl fegyelmezi,magán kivül van,azt látni kéne,nem lehet elmagyarázni..mindenért,mindjárt ugrik,és lehordja a gyereket :te hülye vagy,idiota vagy,ökör vagy..stb a fiam 6 éves.vagy rángatja elég durván,ha rácsap,az bizony hurkás lesz,a keze nyoma ott marad:(
2013. febr. 21. 11:57
 4/48 A kérdező kommentje:
A férjem 40 ,a fiam 6!ha csak szigoru vele vagy okkal tolja le,nem szólok közbe,de amikor látom hogy elborul az agya,ösztönből jön hogy megvédem a fiam,és ez tudom hogy a gyerek előtt nem szabad,de nem tudom megállni.
2013. febr. 21. 11:59
 5/48 anonim ***** válasza:
94%

A gyerek egy aberrált, agresszív akárkihez is ragaszkodik, ha születésétől kezdve vele van. A "felvilágosodás" csak később jön, amikor már tudja, hogy az eddig kapott nevelés, "szeretet" nem a dolgok normális medrében folyt.

Na ezt csak azért írtam, hogy ez a dolog ne tartson vissza semmitől.

Az apának adhatsz ultimátumot (ha a szép szó nem használt). Vagy változtat, vagy mehet.

2013. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
85%
Kedves apuka a hideg-elhanyagoló típusú szülő. Megutáltatja magát a gyerekkel, miközben annak önbizalmát, helyes világlátását tönkreteszi. Egyértelműen menekülőre fognám, mert ez rosszabb a nyíltan alkoholizáló, verő szülőnél.
2013. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
93%

Az apukának nem ártana kivizsgáltatnia magát elsősorban a pszihiátrián...mert ez a nevelési módszer, sokszor ok nélkül ilyen kicsivel szemben, irracionális!

És azon is elgondolkodhatsz hogy ez a férfi e életed párja...

2013. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
93%
A férjed egy agresszív f.sz. Már bocs. Lelkileg örökké nyomai lesznek ennek, egy 6 éves gyerek nagyon érzéken, még most szív magába mindent. Könyvelhető a kisebbségi érzés, komplexusok, agresszió, stb. Azt, hogy testileg így fenyíti, hogy piros hurkák maradnak a kezén, már nem is kommentálom, ez már lassan a bíróságra is tartozik.
2013. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem a gyereknek kellene visszafognia magát, hanem a felnőttnek uralkodnia magán. Ha már ilyen kisgyerekben is ilyen kárt tesz, tinédzser korában majd bőrszíjjal fogja agyonverni?

Ennél jobban ki kellene állnod a gyereked testi/lelki egészségéért!!!!

Én elválnék, ha rosszul bánnának a gyerekemmel, szerintem ha asszisztálsz benne ugyanolyan bűnös vagy, sőt!

Ha ép testtel nő fel mégis a gyerek, a lelke fog torzulni, pl. lehet hogy neki ez lesz a férfiminta. Ezt szeretnéd a gyerekednek?

2013. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
napi szinten megy ezen a cirkusz köztünk is,már próbáltam szépen,csunyán,de nem látja be,a gyerek a hibás mert hülye én meg mert elkényeztetem meg védem.ez tény,mert próbálom ellensulyozni és duplán szeretni..már mondtam neki hogy egyszer felveszem őt és nézze meg magát milyen undoritó ilyenkor.jövőhéten elviszem a gyerek pszhyologushoz,ha ő is megerősit a gyanumban hogy nagyrészt apja miatt ilyen,mert bár tudja hogy kikap de az ő figyelmét akarja magára felhivni,azt hiszem elválok,aztán majd kiheveri vlahogy a fiam és rájön hogy lehet majd egy mostohátol is több kedvességet kap:S
2013. febr. 21. 12:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!