Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy visszahúzódó, kevésbé...

Egy visszahúzódó, kevésbé vicces, sokak által nyomoréknak tartott fiatal át tud változni egy vicces, menő, bulizós emberré?

Figyelt kérdés

Mert én visszahúzódó vagyok, meg amit először leírtam, és szeretnék megváltozni, szeretnék, vicces lenni, hogy kedveljenek az emberek, és nagyon szeretnék eljárkálni bulikba is, csak nincs kivel.

Szeretnék társasági emberré válni.

Hogyan változhatnék át, ha egyáltalán lehetséges?


2013. szept. 29. 15:03
 1/5 anonim válasza:
100%
persze mindenki lehet vicces !! Egy dologra viszont nagyon kell figyelni hogyha vicces akarsz lenni semmiképp se mások kárára nevetesd meg az embereket !! Ha a külsőddel nem vagy elégedett akkor változtass magadon sok mindent és ha lány vagy akkor nem kell ribisen kinéző ruhákat mert anélkül is lehetsz menő ha pedig fiú nem kell mindenkire nyomulnod !!! Egyszer pedig bizti h akad valaki aki elhív bulizni!!!
2013. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, bár ha nem "természetesen" jön, gondolom nehéz.


- Legyen önbizalmad (ha semmibe veszed magad, mások is semmibe vesznek - először magadat kell megszeretned)

- Legyél bátor, merj beszélni, kezdeményezni, cselekedni (ha csak álmodozol, attól nem változik meg a helyzet, tenni kell érte)

- Ne legyél megalkuvó, könnyen befolyásolható, "barátkozórobot" vagy "kapcsolatfüggő" típus (különben esélyes, hogy kihasználnak, és az elkeseredettség csak nehezít a dolgon)

- Merj laza lenni (a humorossághoz elengedhetetlen a könnyedség, hogy ne legyél feszült, ne vegyél mindent komolyan, ne legyél túl sértődékeny)

- Ne görcsölj, ne rettegj a visszautasítástól.

2013. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Arra, hogy vicces legyél, arra születni kell.

A többit meg tudod változtatni, ha őszintén elhiszed magadról, hogy olyan vagy, amilyenné szerettél volna válni.

2013. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy a humor tanulható dolog... Zongorázni, meg gitározni meg lehet tanulni, de a humort lehetetlen.
2013. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pozitivnak kell lenni mindig
2013. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!