Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vicces, nevetséges,...

Milyen vicces, nevetséges, leégős, vagy nagyon pofára esős eset történt Veled, amit nem szégyelsz megosztani velünk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

nagyon kellett már kábelt fektetnem.tudtam h a buszról leszállva hazáig nem bírom ki.

a hazafelé gyalogolva találtam egy hatalmas fát egy ház előtt, nem volt nyírva az aljnövényzet sem, gondoltam takar eleget, és oda csináltam, de papír sem volt nálam, gondoltam hazáig csak kibírom.

másnap jöttem ugyanúgy haza, óvatosan benéztem a fához, de a kábel már nem volt ott, fel volt szórva salakkal a helye.

azt az égést, amikor leesett h ezt vki végig is nézhette.

soha nem mentem arra haza, inkább kerülővel, de azt a fát elkerültem mindig.

2013. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen az osztállyal mentünk fogorvoshoz. Megcsúsztam a jeges úton és szó szerint pofára esés lett a vége. kb 2 hétig lila fejjel mászkáltam. Akkor nem volt vicces,de így utólag még mindig nem értem hogy eshettem ilyen bénán.:D
2013. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menzán megbotlottam és belefejeltem a mákostésztába.

Karateedzésen megütöttem a bábut ami felborult aztán hátrafordultam de az közbe felugrott és hátbacsapott és hasraestem mindenki előtt

Igazgató kinthagyta a mikrofont a folyosón.Haverral megtaláltuk én meg elkezdtem énekelni, mert nem volt bekapcsolva.Legalábbis azt hittem.Közbe haver bekapcsolta és amit énekeltem az a hangszórókon keresztül hallották az egész suliba.

2013. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasmenés,ugrás a wc-be,nadrágszíj ki,farmer le,hatalmas megkönnyebbülés. Aztán mikor elkezdtem öltözni akkor láttam,hogy a nadrágszíjat a nagy igyekezetbe belerántottam a wc kagylóba és végigf@stam. Aznap nadrágszíj nélkül mentem haza.
2013. szept. 28. 05:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedtem egy lánnyal egy rendezvényen. Nagyon jól összemelegedtünk,majd mondta,hogy mennie kell mert kimegy a barátja elé a buszmegállóba...
2013. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!